Karta Skylink Irdeto ice
12.04.2016 12:20 • lubos
Dobrý den . Na webu Digizone se vyjádřil p Glisnik ze Skylinku , že do budoucna v horizontu 1-2roky

Dobrý den. Na konkurenčním webu Digizone je příspěvek p Glisníka ,že do budoucna hodlá vypnout instrukce EMM pro karty ICE cryptoworks.To znamená ,že z Ice karty se stane pouze Irdeto!!!Na Parabole to smázl cenzor.Tim pádem se spousta přijímačů stane nepoužitelná.

,
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
A v com je problem? 1. Vacsina HD prijimacov nie

12.04.2016 13:55 • igor
A v com je problem?
1. Vacsina HD prijimacov nie starsich ako 3 roky s uni citackou (a prislusnym softverom) vie dekodovat aj v irdeto.
2. HD prijimace s citackou CRW, ktorych by sa vypnutie malo/mohlo tykat, asi ani neexistuju.
3. Moduly CRW sa asi (vsetky) budu musiet vymenit. Moduly su vacsinou starsie nez 5 rokov. Najviac asi zaplacu majitelia Technisatov (nahravaci).
4. Skor pride k prechodu programov na HD a MPEG4, nez vypnutie CRW takze obnova prijimacov SD s CRW pride z tohoto dovodu.
5. Zatial nikto nestanovil datum vypnutia zapisov CRW, takze tento (a myslim, ze ani buduci) rok to nebude.
Takze zatial pokoj, ziadnu paniku.
To, ze sa raz CRW vypne bolo jasne uz na zaciatku, takze raz to urcite pride.
Ked pride k realnemu vypnutiu CRW bude sa to tykat len par tisic ludi.
Pre menej solventnych majitelov je to informacia, aby zacali setrit na novy prijimac alebo modul alebo sa poobzerali po inej sluzbe, aj ked aj tam budu musiet nejake vstupne naklady vynalozit.
 
 
RE:Karta Skylink Irdeto ice

12.04.2016 17:17 • BIDLO1
Neznamená to vůbec nic. V tu dobu už budou ty staré CW šunky už dávno ve sběrných dvorech. :good:
 
 
igor Až by mě Glisník zajistil bezplanou výměnu

12.04.2016 17:47 • CS.
igor

Až by mě Glisník zajistil bezplanou výměnu za nový modul, který bude také umožňovat nahráváni, tak až potom zůstanu u něj! Nikde mě nebude diktovat jestli si můžu něco nahrát nebo ne a kdy si to pustím a o pokud to tak míní dělat tak má smůlu. Bude se ohánět tím že ca CW to jsou další náklady za data ale u u Orcy už mu to nevadí?!
 
 
Karta Skylink Irdeto ice

13.04.2016 21:26 • Jirik1459
Tak to pak nepůjde ve share asi jak vidím ;(
 
 
CS

16.04.2016 16:09 • BIDLO1
Řekl bych že smůlu budete mít spíš oba. Skylink přijde o tvou sedmdesátikorunu což ho rozhodně nepoloží a ty zas pokud si nenejdeš lepšího operátora zas budeš čučet z okna. ;)
 
 
Karta Skylink Irdeto ice

17.04.2016 10:55 • Jirik1459
Doufám že rusy to nějak zajistí, přece kdyby nešel skylink, tak by přišli o peníze lidi si to u nich platí.
 
 
dekujeme za informaci, sice je ponekud scestna ale

19.04.2016 13:01 • Vlado Fogo
dekujeme za informaci, sice je ponekud scestna ale na druhe strane plne prezentujici tve IQ týkve
 
 
Karta Skylink ICE

22.04.2016 14:05 • kvasnak
bude jistě použitelná v přijímačích, které jsou stavěny na modul. Při vložení karty ICE do modulu Irdeto bude vše ok. Jen ti co používají share, budou mít smůlu :D
 
 
Vlasák prasák

22.04.2016 15:38 • Jirik1459
Vlasáku neotravuj nas tady ti co mají share, a radší zalez na parabolu si psát blbé kecy, nikdo tady není na to zvědavý!!
 
 
Pokud redakce či admin nezakročí,

22.04.2016 15:53 • kvasnak
budu tohohle přispěvovatele ignorovat. Níkoho nenapadám, jen on se do mě věčně naváží a sprostě uráží.Píšu jen to, co si myslím, ale urážky na mou osobu nesnesu. Myslím, že tu na fóru máme také pravidla, jak se chovat.
 
 
Nemaš mě provokovat ze share to mě dokáže na...,

22.04.2016 16:08 • Jirik1459
Nemaš mě provokovat ze share to mě dokáže na..., ty rád provokuješ to ja vím. Já jsem rád za to share, že mi to jde a platit to rozhodně nebudu, jenom novou digi to je vše.
 
 
Já jen říkám pravdu,

22.04.2016 16:52 • kvasnak
až vypnou EMM na kartách ICE, nepůjde jenom share, ale i přijímače, které nemají možnost vložení Itdeto modulu. To budou asi opravdu sběrné dvory plné :D
 
 
Neboj se že to tak brzy vypnou. Hodně lidi má

22.04.2016 17:04 • Jirik1459
Neboj se že to tak brzy vypnou. Hodně lidi má ještě příjimače, které nemají tu možnost vložení modulu ale pouze kartu. Já si myslím, že to ani nemusí glisník udělat lidi se naserou, a přešli by jinde a to glisník dobře ví, a o zázazníky by nechtěl přijít si myslim, takže si to ještě kurev.sky rozmyslí zda to uděla nebo ne :bad:
 
 
Bohužel Skylink nezajímá,

22.04.2016 17:35 • kvasnak
co kdo vlastní za přijímače. Přijímače podle něj tak drahé nejsou, cena kolem dvou tisíc, to přece není pro nikoho problém.Pravda, je, že není dobré koukat při koupi jen na cenu ale na možnosti využití. Skylink nebude brát ohled na klienty, ti se musí přizpůsobit. Klidně EMM odpojí po upozornění, aby si klienti stačili přijímače vyměnit.
 
 
Tak pak ten pán přijde o hodně zákazníku. Jen

22.04.2016 17:41 • Jirik1459
Tak pak ten pán přijde o hodně zákazníku. Jen klidně až si to udělá takových 300 000 tisíc lidi přijde a to nepočítám Slovensko. A to pak rusáci budou mít co dělat aby to jelo ve share u nich si to taky lidi platí.
 
 
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

22.04.2016 20:34 • hujer23

Pravidlá diskusie na serveri satCentrum
1.
Ako používateľ berieš na vedomie dodržiavanie Všeobecných pravidiel servera satCentrum.
2.
Skôr ako vytvoríš novú diskusnú tému, pohľadaj, či už niekto takúto tému nevytvoril a či Tvoja otázka už nie je zodpovedaná.
3.
Skôr ako vytvoríš tému, dobre zváž do ktorej kategórie patrí a zaraď ju iba do jednej kategórie (nepíš tú istú tému do viacerých kategórií).
4.
Drž sa témy. Ak Ťa v rozdiskutovanej téme napadne niečo nové, vytvor k tomu novú tému.
5.
Vždy uvádzaj iba pravdivé a overené informácie.
6.
Ak vytváraš tému, porozmýšľaj nad čo najvýstižnejším názvom. Neváhaj využiť aj viac ako dve slová. Názvy typu „Pomoc", „Nefunguje to" a podobne neprilákajú odborníkov, ani dostatočný počet odpovedí.
7.
Nepíš VEĽKÝMI PÍSMENAMI! Je to zle čitateľné a pôsobí to dojmom KRIKĽÚŇA!
8.
Neurážaj ostatných členov fóra, nevnucuj svoj názor a nevyvolávaj hádky. Každý má právo aj na "nesprávny" názor. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne a bez nádychu pohŕdania. Osobné konflikty s ostatnými členmi nerieš v diskusii.
9.
Do tém a príspevkov nevkladaj kontakty a odkazy na firmy. Môžeš spomenúť len ich názov. Adresu, tel., email, www adresu, atď. do príspevkov nevpisuj!
10.
Ak si firma, reprezentuješ firmu, výrobok alebo službu, nepoužívaj skrytú, ani inak "nenápadnú" reklamu. Pre komerčnú prezentáciu sa riaď Podmienkami reklamy.
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmazanie príspevkov porušujúcich pravidlá diskusie. Používatelia porušujúci pravidlá budú sankciovaný obmedzením vkladania príspevkov. Pri opakovanom porušovaní bude ich registrácia zrušená.
 
 
Musím zaklepat, zatím žádné pravidlo jsem

22.04.2016 23:21 • Jirik1459
Musím zaklepat, zatím žádné pravidlo jsem neporušil :D
 
 
Vlasák prasák

24.04.2016 13:16 • Jirik1459
Zajmavé už 2 dny tu nenapsal Vlasák, jeho přezdívka (prasák) nejspíš sleduje tu předraženou digi, která bude v červenci ve shariku :D :D :D .
 
 
Jiříku,

24.04.2016 14:27 • ku.ba
A kdo to vysílání zaplatí, když budeme všichni krást?
 
 
Admine,

24.04.2016 14:40 • kvasnak
každý můžeme mít vlastní názor, ale jen si vyprošuji, aby mě dotyčný pisatel sprostě nadával. Pokud vím, tak se jedná o opakované porušení pravidel.
 
 
Vlasák pošuk

24.04.2016 15:19 • Jirik1459
Ty už si to pravidlo porušil už když ses tu zaregistroval nikdo tě tu nemusí postiženče, tu jsou jenom uživatele kteří nejsou závistiví jak ty, že maji nelegalní příjem. Sere tě to že musíš platit a druhý ne, jen to přiznej jenom máš slabý NET. No jo to máš blbý na to je třeba pořádný NET, ale od T-mobilu ho nezískáš :D :D :D .
 
 
Kubo

24.04.2016 15:35 • Jirik1459
Zaplatí si to ten kdo to koupil od Rumunů a to je Lama energy. Oni jsou prachatí dost neboj, když mají ještě plyn a elektřinu. Já přece nebudu podporovat nějake prachaté firmy jak Vlasák. To se radši bez té digi obejdu a zaplatím si jenom skylink a freesat to mi bohatě stačí :) .
 
 
@Jirik1459

25.04.2016 17:06 • ku.ba
Jiříku, kdyby nebyly "prachaté firmy" tak dodnes čučíš na dva programy a v noci na monoskop. Bože, kdyby h....... nadnášela ....................!

P.s. a přestaň urážet, to je zbytečný.
 
 
Kubo,

25.04.2016 20:29 • kvasnak
tvé názory beru, bohužel Jiřík neumí slušně komunikovat s lidmi, proto je všude nežádoucí a blokovaný. Zatím mu to tady ale prochází.
 
 
Vidím,

26.04.2016 08:55 • kvasnak
že admin už zakročil :good:
 
 
kvasnak

26.04.2016 14:36 • BIDLO1
Konečně. :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/