Nieco mi odpaluje v TV prijimace satelitneho signalu
04.03.2018 21:08 • mikele91
Mam taky problem. V auguste nam vyboj blesku odpalil satelitny prijimac. Konvertor aj prijimac bol vymeneny, vsetko fungovalo do oktobra, ked v TV prestal fungovat HDMI konektor, scart fungoval nadalej. Kupil som novy TV s DVB-S tunerom a CI modul. Fungoval do decembra, ked TV bol v reklamacii, odisiel satelitny tuner, vymenili main board. Medzitym som vymenil koaxialny kabel od LNB, teraz uz je priamo od LNB do TV bez spojky. Po troch tyzdnoch fungovania mi napisalo na obrazovke, ze chyba CI MODUL. Uz mi nanho ani nereagovalo, ked som ho opakovane vysunul a vsunul do tv. Vyskusal som iny modul v tv a nic a moj modul inde bezal. Televizor je LG. Signal je 100 %, len modul nenacitalo. V com je problem, ze urcity cas je vsetko ok a funguje a zrazu prestane?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Zober baterku a zasviet si do sachty pre CI modul

05.03.2018 14:33 • igor
Zober baterku a zasviet si do sachty pre CI modul v TV a pozri ci nemas ohnute niektore piny. Inak tam mas asi problem elektricky, mozno potencial, nulak a pod. Ked vytiahnes koax. kabel z TV a dotknes sa ho (stred. vodic), nekopne Ta? Alebo aj HDMI kabel pripojeny k TV?
 
 
Myslis len vytiahnut koaxial z tv a dotknut sa ho

06.03.2018 16:51 • mikele91
Myslis len vytiahnut koaxial z tv a dotknut sa ho bez dotyku televizora?
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/