KTORÝ JE NAJLACNEJŠǏ A NAJMENEJ RIZIKOVÝ SPôSOB SLEDOVANIA TV NA
29.04.2018 09:04 • arsat84
Slovensko sa udržiava v stave štátnej mafie pomocou médií, ktoré manipulujú a dezinformujú verejnosť vo všetkých oblastiach života. Ovčania sú ovládaní a občania sú dezinformovaní. Štátna mafia preferuje cez médiá svoje kšefty s prístupom k TV programom a súkromné spoločnosti nemajú možnosť informovať o svojich dobrých projektoch. Pritom je dnes už možnosť zakúpiť si samotný IPTV prijímač aj v kombinácii kombo so sat tunerom, ktorý má za mimoriadne výhodných technických a cenových parametrov svoju jedinečnosť na trhu. Akonáhle je na českom serveri Parabola v diskusnej časti uvedený oficiálny produkt spomenutý, okamžite zasahujú cenzori, mažú o tom všetky informácie a ich autorov likvidujú. Tu na satcentrum o danom produkte nie je ani zmienka, pravda, tu už prakticky nie je ani diskusia. Prečo sa tak deje a kto je za tým všetkým, veď takto je koniec demokracie!
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
demokracia na slovensko , ešte nedorazila.

30.04.2018 08:42 • oneeeee
demokracia na slovensko , ešte nedorazila.
 
 
Nedávno jste demonstrovali tak proč jste to

30.04.2018 09:29 • lubos
Nedávno jste demonstrovali tak proč jste to nedotáhli do konce?
 
 
@oneeeee

30.04.2018 10:01 • arsat84
Ešteže si sa mi ozval, už som mal naozaj obavu, že aj tu sa už demokracia načisto skončila. A ešte mi prezraď, ak sa neurazíš, na akúže veľkú telku používaš tú svoju 4K " buďku " a či to stálo za to, pri tých pár UHD programoch...
 
 
@lubos

30.04.2018 10:12 • arsat84
Luboško, osobne som sa zúčastnil všetkých demonštrácií, ktoré som mohol zvládnuť a poviem Ti to asi takto. Najprv som dostal odznak All for Jan, potom to bol odznak Občania za slušné Slovensko, na ďalšej to bol odznak Študenti za slušné Slovensko a naposledy rozdávali odznak ÚRADNÍCI ZA SLUŠNÉ SLOVENSKO, čo je už riadne FUJ !!! Rozumieš o čo ide ? Tie akcie mali svoj význam v krátkom čase po poprave Janka a Martinky a hlavne tam, kde osobne vystupovala pani Kušnírová. Teraz je treba hľadať nové efektívne riešenie, ktoré ja osobne presadzujem už dávno pradávno, lenže asi vždy príliš predbieham dobu.
 
 
arsat84

01.05.2018 10:32 • oneeeee
moja budka , ešte nieje 4k. možno tento rok , alebo budúci . to že som kúpil solo4k , už ako vykopávku , ktoré stojí viac ako uno4k se , je na testy . a to pre procesor arm , hdr a hlavne pre obsah archívu czsk -stream cinema
koncerty. to druhé je iptv . nie som kolenovrt . ale výber oled 4K 3D stojí dosť . a časť investícii ide aj do rodiny .
 
 
@oneeeee

01.05.2018 13:46 • arsat84
Toto je pekná reakcia. Ďakujem a hneď aj provokujem. Tie Tvoje testy slúžia iba Tebe pre potešenie, alebo ide aj o verejné blaho, ktoré zverejníš a či ide len o blaho nejakého kšeftu povedzme typu Voloďa Fogovie?
 
 
vlada foga nechaj na pokoji. je jediný , ktorý

01.05.2018 14:08 • oneeeee
vlada foga nechaj na pokoji. je jediný , ktorý danej problematike rozumie.
boja sa ho všetci dealeri a kšeftári. to už bolo neraz popísané a rozpísane.
ty ako budúci sedemdesiatnik , by si už mal rozmýšľať o niečom inom.napríklad nácvik do truhly , denné povinné prechádzky a nie vysedávať pri počítači a vymývať mozgy začiatočníkom a pokročilým. kabel plus ti nevyšiel ,slovaklink a ani pantelio , tak sa registruješ po fórach a picháš do čoho sa len dá. a že ťa to baví.
 
 
@oneeeee

01.05.2018 18:37 • arsat84
Ale, veď ja mu nieže pokoj dám, ja ho priam ako najznámejšieho satelitného čerta pozývam. A dokonca si rád konečne aj prečítam, čomu rozumie sa tento " pán ". Ktorého sa vraj boja ako čert kríža dealeri a kšeftári od Fera po Joža. To by som sa naozaj rád dozvedel, aby som ako veci neznalý od strachu neumrel. Bo nič horšie jak chiméra, to 100 x radšej v slovenskom servise čerta reklamácia.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/