CZ TV za príplatok 0,2 eur, druhá TV za 2 eur a LM grátis, no neber to (3) !!!
14.10.2018 08:16 • arsat84
Prišli dvaja na jednoduchý úkon pretočenia paraboly z pozície 23.5E na 16E. Jeden už po 60ke a druhý o pár rokov menej. Najprv dlho premýšľali ako to urobiť, či točiť doprava a či lepšie doľava a potom sa pustili do práce. A točili doprava, doľava, hore a dolu, boli tu už hodinu a nič. Vraj je zlá parabola, treba ju vymeniť. Ako môže byť zlá, keď ešte pred hodinou fungovala na Skylink? Zasa pol hodinu krútili parabolou a nič. Už som mal nervy a vravím im, dajte to späť na Skylink a pakujte sa. Chvíľu to zasa krútili a že nie, že parabola je nanič. A že kto im zaplatí robotu a stratený čas? Bol som v prekérnej situácii, chcel som Orange a hlavne LM a teraz čo, som v pasci, nemám ani Skylink a ani Orange. Vravím im, ak to nenastavíte volám políciu. Oni si zavolali akéhosi šéfa a boli takí blbí, že som počul, ako im ten nadáva, že či sú načisto neschopní jednoducho pootočiť parabolu o pár centimetrov. Potom sa tí dvaja vzdialili a radili a prišli s tým, že či súhlasím, aby nainštalovali novú parabolu, že ten Orange istotne bude fungovať. Mali to dobre premyslené, bol som nútený súhlasiť. Čuduj sa svete o pol hodiny už bol signál na mojom televízore Philips so SAT tunerom. Problém však nastal pri druhom televízore Sharp, ten montéri nevedeli nastaviť ani po hodine laborovania. Zasa som dostal nervy a už som ich hnal preč. Lenže veci už boli inštalované a tak som im podpísal papier, s tým ,že na druhý deň pôjdem do predajne a urobím tam vietor. Prišiel som a žiadal okamžite niekoho, kto je schopnejší a okamžite nastaví aj druhý televízor so zabudovaným sat tunerom. A oni, že musím čakať ďalšie dva týždne, lebo záujem je obrovský.To ma napálilo tak, že som kričal na celú predajňu, že s takýmito technickými babrákmi nenainštalujú za deň ani jedného zákazníka. Mládenec, že čo chcem, veď že mi všetko funguje a či mám istotu, že ten Sharp je v poriadku. To ma tak vyprovokovalo, že som žiadal o spísanie reklamácie a s tým, že odstupujem od zmluvy. A on mi na to, že nie je problém, že reklamácia sa vybaví do 30 dní a ak chcem odstúpiť od zmluvy, musím zaplatiť 200 eur zmluvnú pokutu ! Tak to ma vytočilo do nepríčetnosti, mladík bol ale dobre školený a vraví mi zmierlivo, viete čo, vybavím Vám technika na zajtra, vydržte, pozrie sa na to. Na druhý deň prišiel omnoho mladší technik a za 15 minút šikovne nastavil Orange na Sharpe. Vravím mu, to čo za exoti boli tí pred Vami. On ich ale obhajoval, tkaže nakoniec som prišiel na to, že asi to bol asi ich šéf. Toľko k montáži, čo sa Orange týka, som veľmi spokojný aj s kvalitou obrazu a hlavne s LM. No kto by veril tomu, že za 2,20 eur toto môže byť na dvoch TV. A ešte som takmer zabudol, na 3 mesiace mám zadarmo aj HBOčka... Pozn autora - Ak je všetko, čo dotyčný uviedol pravda, ako je niečo také na Slovensku možné? Jedni majú u Skylinku za 3,99 eur akože oficiálne zopár reklamných programov na 1TV, iní majú na Skylinku načierno za 4 eur 123 programov a ďalší majú oficiálne cez Orange takéto úžasné montážne zážitky a následne na 2TV oficiálne za 2,20 eur dokonca ešte aj Ligu Majstrov...
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
satguru ako sa rad nazyvas by antenu z 23 na 16

14.10.2018 12:37 • twoooo
satguru ako sa rad nazyvas by antenu z 23 na 16 pretocil za par minut s prstom v zadku. ale asi si len babrak ako oni a interentova tlchuba, srobovak a kluce su pre teba zivotu nebezpecne nastroje.
kto ti vtedy nastavoval tie pokrievky na Belintersat, ty sam?
 
 
luteránovi to nastavoval hluchý benderovec a slepý

14.10.2018 12:55 • kompresor
luteránovi to nastavoval hluchý benderovec a slepý boľševik. preto sa teraz k tomu vracia. to už je diagnóza v jeho veku.
 
 
ježiš ake rozpravky tu lufto,satguru,arsat

14.10.2018 15:03 • jopo166
Ježiš ake rozpravky tu lufto,satguru,arsat vypisujeee. :D
 
 
@twoooo

15.10.2018 07:24 • arsat84
Satguru by parabolu z z 23 na 16 pretočil za 7 sekúnd a pritom by ešte aj piruetu zatočil. Jedna vec je ale istá, tento 3 dielny článok je vec korektne čistá. Informácia je podľa zákazníka presná, činnosť Tvoja je takmer vec trestná z pohľadu normálnosti činu a miesta. Veď ak peníš nenávisť tak okato a mimo témy, určite máš problém nesmierny. Žeby Ty si bol jeden Mat a ten druhý montážnik priamo Pat, možno Tvoj najlepší kamarát...?
 
 
luteranko- ked si v koncoch tak uz len rymujes a

15.10.2018 20:03 • twoooo
luteranko- ked si v koncoch tak uz len rymujes a utocis. :bad:
 
 
@twoooo

16.10.2018 07:32 • arsat84
Palica má konce dva a česká rýma je vyvolaná bacilama. A Ty máš bacil nebezpečný, priam ako šabľa sečný. A teraz bez rýmovania. Článok je o faktoch, ktoré Ťa zjavne priamo zasiahli, za čo autor opisujúci situáciu, určite nemôže. So svojimi problémami sa však nevyrovnáš tak, že sa budeš správať ako pubertiak. Myslené na Tvoje primitívne reakcie...
 
 
moje reakcie su pubertalne a primitívne.zato tvoje

16.10.2018 18:35 • twoooo
moje reakcie su pubertalne a primitívne.zato tvoje rymovacky su tazko dospele a vyspele :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
;)
 
 
@twoooo

16.10.2018 20:11 • arsat84
Táto stránka sa venuje problematike SAT a TV a umožňuje každému slobodne písať k danej problematike a tiež reagovať na napísané témy. Ty si zatiaľ nepreukázal ani len minimálnu schopnosť niečo napísať v podobe novej témy, zato si však preukázal maximum v podobe infantilných reakcií.
 
 
pubertalny primitívny infantilný aky este?

17.10.2018 18:43 • twoooo
pubertalny primitívny infantilný aky este?
 
 
@twoooo

18.10.2018 10:06 • arsat84
Jedným slovom, mimo...
 
 
@luteran

18.10.2018 18:11 • twoooo
si trochu protirecis, nie?
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/