Ide mi kanál EuroSport 1 BE HD. Na 23,5,E
10.01.2019 12:02 • Zetor25
Ahojte, v prvom rade sa chcem poďakovať admnom a moderátorom, tohto fóra zato že mi schváliregistráciu.Ale poďme k veci:
Dnes keď som ladil tp.12,109 H 27,500 na družici 23,5,E tak mi idú dve verzie Eurosport, Česká ale aj nejakým zázrakom aj Belgicka verzia.Ako je to u Vás, platím si iba tu Českú verziu.Nemalo by to byť pre Nás kódované??,, Je rozdielna verzia alebo je to rovnaká verzia Eurosport.Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
dalsi utecenec

10.01.2019 12:12 • twoooo
uz sa tu vsetci tesime na tvoje uvahy. Rohan kde si??? :D
 
 
Chcem trochu tu oživiť diskusiu o satelitnej TV

10.01.2019 12:31 • Zetor25
Áno migroval som z Česka na Slovensko, vieš chcem trochu tu oživiť diskusiu, o satelitnej TV, lebo vidím že je to tu na bode mrazu, tak pevne verím že tu bude aj po celý rok 2019 veslo. :D :good:
 
 
Chcem trochu tu oživiť diskusiu o satelitnej TV

10.01.2019 16:27 • Zetor25
Vieš chcem tu niečím príspievať, lebo nicku, Arsat84,dochádza už asi para na nové témy.Tak dúfam že tu bude veselo :D :D
 
 
Kompresor asi nebude rohan, ten by ta zozral hned

10.01.2019 16:39 • twoooo
Kompresor asi nebude rohan, ten by ta zozral hned prvym prispevkom,

"pevne verím že tu bude aj po celý rok 2019 veslo"
ano lodka aj kormidlo, aj pluh. :D

kedysi sa hovorilo ze sudruhovia behali s kazdym ho-vnom na narodny vybor, no a vyzera to tak ze ty s kazdym h. utekas na neake forum...
 
 
To som si všimol že Kompresor nie Rohan.

10.01.2019 16:53 • Zetor25
@Twoooo.Ten kompresor bude na 100% Oneeeee. :D Ak sa nemýlim.A diskusia môže začať na plno, len trochu od veci keď nie k tej téme čo som tu založil :D :D
 
 
zase vedla, obidvaja tu kedysi boli sucasne. oneee

10.01.2019 17:33 • twoooo
zase vedla, obidvaja tu kedysi boli sucasne. oneee zmizol uz je tu len twooo :D
 
 
@ Kompresor alias Oneeeee

11.01.2019 10:03 • Zetor25
Tak to som fakt mimo.Teraz mi vysvetli Toto.Ako môže mať jeden provokatér tipu Oneeeee až 5 nickov.Keď ja vystupujem na každom webe iba pod 1 nickom.Zetor25, Ale som rád že sa tu trochu rozbehne diskusia. :D :D
 
 
a ktore nicky ma oneee?

11.01.2019 10:36 • twoooo
a ktore nicky ma oneee? :eek:
 
 
@ Kompresor alias Oneeeee

11.01.2019 10:48 • Zetor25
Porovnal som komentáre na parabole.cz ATU nick Oneeeee a Kompresor, a mam pocit že je to tá istá osoba ktorá sa rada Naváža do ľudí, škoda že tu nechodia Franck a Rohan,Franck by tu mohol dávať pikošky od RAI čo budú vysielať a aké pripravujú novinky. :D
 
 
Zetor25

11.01.2019 12:43 • matt33
nerob tu s toho druhú parabolu
 
 
Prečo by som mal tú robiť druhu parabolu.cz keď už

11.01.2019 13:16 • Zetor25
Nechápem prečo by som mal robiť tu druhu parabolu.cz, vieš tu poslednú dobu, nejako diskusia upadla.tak som chcel ju tu oživiť nič za tým nie je.Iba dobrý pocit z toho.Ale ty tonu asi nerozumieš. :D :mad:
 
 
som rad ze sa to tu trosku premazalo, ten

11.01.2019 13:39 • twoooo
som rad ze sa to tu trosku premazalo, ten hyperbolovy rypal mohol ist kludne do chladku.
Tam supe nohami a tu len vyryva. :bad:

Traktorista- to forum sa tu rozkyvalo ci chces alebo nie hlavne vdaka politike vedla.
 
 
® Zetor25

11.01.2019 14:23 • matt33
oživenie by malo vypadať inak nie prečo ti ide EuroSport 1 BE HD a čo mu ja rozumiem ti ani netušíš ;)
 
 
matt33

11.01.2019 15:10 • Zetor25
Ako mám podľa teba tu začať debatu?, Keď sú tu len samé spory, a provokácie a urážky, a ešte neviem čo?, To mám začať tému o Vietnamskej televízii?, Že na rok 2020 chystá podľa Wikipédie nové kanály?,Sa čudujem že na parabole.cz, už diskusia je o Satelitnej TV na bode mrazu.Prajem Ti pekný víkend.S pozdravom Zetor25
 
 
Chces byt lovec a brazdit oblohu tak by tu clovek

11.01.2019 17:02 • twoooo
Chces byt lovec a brazdit oblohu tak by tu clovek privital ze tu das zaujimavy feed alebo zaujmavy program co ide FTA.
Alebo ked skusas nieco zachytit ci to zachyti niekto iny , atd atd.
toto co tu predvadzas su temy znudeneho pubertiaka.(bez urazky)
Takze druhy krat si to viackrat premysli nez zalozis novu temu, aby neskoncila ako vacsina. ;)
 
 
® Zetor25

11.01.2019 17:42 • matt33
a teraz k tej tvojej otázke také niečo ako virtuálna pozícia ti niečo hovorí
 
 
zetor

11.01.2019 18:08 • kompresor
Treba prestať spamovať , s priblblými príspevkami tvojho IQ . Na vedľajšom fóre to dopadlo tak , ako to dopadlo , s vašími príspevkami . Robili ste tam chytrákov . Hlavne zaostalých chytrákov aby ste boli v popredí. No a ten tvoj príspevok ,koho by si dal na blacklist :mad: To si sa sám priznal že si bonzoval aj s franckom .No a na všetkých , čo s vami nesúhlasili . A tak sa plnil black list - aj trvalý .
také úprimné doporučenie pre teba :
Nájsť si prácu a babu .Mozgovo pošahaní , tiež pracujú . Najviac ich je na pozíciach riaditeľ . To je dobrá pozícia .Viac čítať a menej písať .
 
 
Kompresor alias Oneeeee

11.01.2019 19:03 • Zetor25
Ja som tam nikoho na Blacklist nedal, sami sa tam dostali,Viď Rohan a ďalší.Ktorí radi provokovavali.P.S: Ja som nikoho nebonzoval, a jeden x krát som m Ti povedal ze na tu otázku ohľadom osobného môjho života ti odpovedať nemienim, A Ty máš babu?, A Ty pracuješ niekde?????????, P.S: ak chceš sa hádať ešte aj tu tak je to tvoj problém.P.S 2: Najprv sa pozri na seba potom súď druhých. :mad: :bad: Ak chceš aby som na Teba ešte niekdy reagoval tak neťahaj do diskusií osobne životy diskutujúcich P.S 3: Dúfam že si to pochopil. :bad: :bad:
Dúfam že si v reálnom normálny človek a že nie si taký nuž ako to nazvať:Provokatér ako na weboch :), Vieš snažím sa zapájať do debát o satelitnej TV lebo ako 11 ročný chlapec som sa o to zaujímam rád lovim je to môj koníček a ešte mám jeden, vieš neviem či poznáš stavebnícu Merkúr som zberateľ tejto legendárnej kovovej stavebnice už mi len chýbajú 4 série a mám všetky,tak dúfam že aj ty máš nejaké normálne záľuby ako len provokovať ľudí na rôznych weboch. :bad:
 
 
zetor

11.01.2019 19:32 • kompresor
Tak si sa vyžaloval a obvinil ma a teraz k veci . To že ti ide aj Belgicka verzia eurosportu znamená , že patrí pod M7 a teda máš sharing. Na tú tvoju kartu ti prídu zápisy len na slovenský región . My rozumieme , že ty tomu nerozumieš .Na vine bude ten húpací koník.
 
 
EuroSport 1 BE HD

11.01.2019 19:55 • matt33
nemusí mať sharing keď mu to box naladí tak to ide sú tam zapojené všetky karty aj ktoré patria pre Skylink CZ/SK
 
 
Chcem trochu tu oživiť diskusiu o satelitnej TV

11.01.2019 20:23 • Zetor25
Dobre, budem tu teda dávať normálne témy, ktoré budú mať hlavu a pätu.
 
 
už by ste

11.01.2019 22:59 • oneeeee
mohli prestať s tým kydaním na bývalých členov parabola cz .
 
 
@oneeeee

11.01.2019 23:28 • sat amater
TY JSI JEDEN Z TĚCH ŠMEJDŮ Z PARABOLY TAK SE SEM nes.......JAK SE CHOVAJÍ NA PARABOLE (52) dnes
11.01.2019 22:07 • ® sat amater
viděli jste film blbec k večeři..ˇˇ__ˇˇ přeně tak je to na parabole ...Pierre Brochant (Thierry Lhermitte) je nakladatel, jehož přátelé mají velmi rádi drsnou zábavu. Každý týden je pořádána takzvaná večeře blbců, kdy každý účastník přivede co nejvýstřednějšího hosta a baví se jeho hloupostí ...to je jak ušité na parabolu :D ...nikdo tam skoro nikomu neporadí a z amatéra co prosí o pomoc si udělají blbce k večeři :bad:
 
 
@oneeeee

11.01.2019 23:33 • sat amater
Zítra si tě proklepnu pokud jsem tě obvinil křivě tak s Ti omluvím...
 
 
amater

12.01.2019 09:25 • Warder
Tu si ho proklepni, tu ti poradi a pomuzou. +420 284 016 111
Uz na tebe netrpelive cekaji ! :D
 
 
@ Warder

12.01.2019 16:36 • Zetor25
Ani tí mu tam nepomôžu.Viem čo máš na mysli.:D
 
 
@ sat amater

12.01.2019 16:38 • Zetor25
Daj potom vedieť ako to dopadlo s Kompresorom alias Oneeeee, Potom budem vedieť že či má naňho zmysel vôbec reagovať. :D :bad:
 
 
@Warder

13.01.2019 00:42 • sat amater
Dík za tel čislo,že prý na tom čísle TI promluvil do duše docent ChocHoloušek a řekl TI na parobolu nelez ,neber tam úplatky za nadržování protekčním spratkům :D :D :D Ú ( BER TO Z HUMOREM )
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/