Pripomenutie pravidiel diskusie
11.01.2019 13:43 • Správca
Zdravim vsetkych diskuterov,
a mam v novom roku par poznamok - komentujte, diskutujte, ale prosim k veci, tj. k SAT a TV tematike.

Chapem, ze niektori mate aj nejake osobne spory, ci uz prenesene z inych diskusnych for alebo aj z tohoto, z minulosti. Obavam sa vsak, ze ich citanie zdrziava zaujemcov o temy, kvoli ktorym bol zalozeny tento portal, skuste si to vyriesit inde.

Co sa tyka cenzury - keby ste tu na seba neutocili a nezosmiesnovali sa vzajomne, tak to slovo nemusime ani do ust vziat :) Volajte to ako chcete, ja tomu hovorim upratovanie - aspon raz za cas, ked sa najde chvila.

Predpokladam, ze aj vy si doma obcas pozametate alebo povysavate, ked uz o to zakopavate. Jasne, stane sa, ze nieco zostane aj nepovsimnute, nehladajte v tom zamer, upratovanie je vec nepopularna a zdrziavajuca.

Zatial som nikoho "nazabanoval", ak ma k tomu ale opakovanymi vzajomnymi urazkami alebo diskusiou "od veci" prinutite, co ineho mi zostane? Verim vsak, ze kazdy mame dost zdraveho rozumu na rozlisenie, co je uz za hranou.

Tesime sa na vase dalsie prispevky a konstruktivne reakcie k SAT/TV tematike.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Správca

11.01.2019 20:20 • sat amater
Kto sa skrýva za slovom správca ? Snad to není Warder pokud vím majitel těchto stránek kterého osobně znám není Slovák ,nebo se něco změnilo... jiný majitel ? jsem rád že správce fóra zasáhne a upozorní na nevhodné chování a netrestá uživatele bez upozornění. Za zkoušku přihlášení v den ukončení trestu další bezdůvodný trest jsem dostal na parabole. Ten kdo mě zná ví že jsem slušný člověk ,ale pokud mě někdo napadá neoprávněně třeba podnikatel z důvodu ,že si myslí že je " NADČLOVĚK " má prostě smůlu. ----- ps jsi Warder ...NIC PROTI NĚMU NEMÁM JEN RÁD VÍM S KÝM MAM TU ČEST.
 
 
sat amater

11.01.2019 21:00 • Warder
teraz si ma odhalil :D :D :D :D
 
 
Správca

11.01.2019 21:04 • sat amater
spí (prý jsem napsal krátký text) snad to postačí
 
 
Lu­dia ako ty su do­vo­dom preco lu­dia ako ja

11.01.2019 21:06 • Warder
Lu­dia ako ty su do­vo­dom preco lu­dia ako ja maju dobru naladu. :D
 
 
@Warder

11.01.2019 21:06 • sat amater
Děláš si prdel ,nebo je to dopravdy ?
 
 
ale ja si z teba rit nerobim, to si robis sam !

11.01.2019 21:07 • Warder
ale ja si z teba rit nerobim, to si robis sam ! :D :D
 
 
@Warder

11.01.2019 21:10 • sat amater
TAKŽE JSI DOOPRAVDY WARDER ?
 
 
sat amater

11.01.2019 21:12 • Warder
Prisaham vacku na zuvacku ze ja som vzdy a vsade WARDER, aj tu a teraz. A daj velky pozor, vzdy a vsade ta sledujem !!! :D :D
 
 
@Warder

11.01.2019 21:19 • sat amater
Mám slovenskou část rodiny ,ale nevínm co je vacku , u nás mame vačku na motorech ale o tom si asi neslyšel a je to jak se říká pro Tebe slovenská vesnice :D
 
 
@Warder

11.01.2019 21:28 • sat amater
PÍšeš : A daj velky pozor, vzdy a vsade ta sledujem !! takže Ty jsi ten bonzák :mad: ,no a asi máš i dvojí tvář pracuješ pro parabolu a pro satcentrum.
 
 
sat amater

11.01.2019 21:28 • Warder
zas si pleties pojmy a dojmy, vacok nieje vacka ale ludovo povedane vrecko a u vás se prý tomu neříká láska ale KAPSA. :D

A jasneeee ze ta sledujem, upravim znami vtip a napisem, Jezis a Ja ta vidia !!!

Mas velkeeeee medzery vo vzdelani.

A pracujem aj pre Skylink takze psssst a nikde to nesir !!!
:D :D :D
 
 
@Warder

11.01.2019 21:38 • sat amater
SORRY nechci být vyhozen za napadání moderátora ale ty jsi pomatený co má vacka a láska společného ...možná je to moje neznalost..
 
 
A zábava môže začať už aj tu

11.01.2019 21:39 • Zetor25
Super,debata, môže začať,kto je správca tohto webu henten alebo tamten mňa nezaujíma hlavné je to že tu bude zábava až do rána. :D :D P.S Prajem Vám pekný večer.Ja si idem dobiť batériu aby som,zajtra mohol tu s vami diskutovať. :) :D, na parabolu.cz sa plánujem vrátiť až 01.02.2019 :good:Dúfam že sa tam do V tedy diskusia umudri :good: ;)
 
 
@Zetor25

11.01.2019 21:46 • sat amater
Samozřejmě lidi chodí na internet jak pro rady tak i pro zábavu ....reklamní bloky v televizi proložené pár minutami filmu je již nebaví :D
 
 
@Zetor25

11.01.2019 21:55 • sat amater
Pokud Ti můžu doporučit,tak se na tu parabolu nevracej ...snad jsi pochopil .že je to z 90 procent banda prodejců kteří z obyčejných lidí si dělají jen srandu a neporadí!!!
 
 
@ sat amater

11.01.2019 21:56 • Zetor25
Budem konkrétny, Áno tie reklamy v telke sú už fakt nudné, a budem rad ak tu nebudeme na seba útočiť a hádať sa ako naši politici v parlamente.Ktorí si robia z občanov SR dobrý deň.A dúfam že tu aj na parabole.cz budú normálne príspevky, vieš nechcem byť tu čierna ovca tohto webu.Takže asi tak, dúfam že tu budú dobre témy na parabolu.cz sa plánujem vrátiť až v tedy keď vyjdem z Blacklistu.a to až 29.01.2019 :good: Ozaj čo poviete na tu Hypnoshow od Markízy riadna hovadina, videl som iba 20 minút tejto relácie ale hneď som musel prepnúť na futbal lebo má to nebavilo. :bad:
 
 
Zetor25

12.01.2019 12:37 • kompresor
A čo si vyviedol , že si skončil s takým dlhým trestom.
 
 
@ Kompresor alias Oneeeee

12.01.2019 16:43 • Zetor25
Tu máš tému,
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.parabola.cz/forum/topic-97095/5/&ved=2ahUKEwi60N-PyujfAhWolYsKHaxpAfoQFjABegQIBhAB&usg=AOvVaw2Jcg904dNBNMWNnf9Daz3w
kvôli nej ste ma dostali na Blacklist, lebo ty a Bohus31,zo mňa robili akože toho najhlupejšieho ktorý nevie nič že???,, Ale tu tému som chcel aj tak založiť ale čo už.Každý robíme chyby. :bad:
 
 
zetor

12.01.2019 17:39 • kompresor
No ale za to si môžeš sám . Chcel si podvádzať a bohuš na to prišiel. A oneeeee len prilial olej do ohňa . A prečítal som si to celé . Sú tam aj iné individua , ktorý vyhecujú rýpalov . Zakladal si príspevky od buka do buka , spamoval si a ostaných to tam vytočilo a vybuchli.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/