Zrušenie Čiernej listiny oceňujem, či neskoro, to neviem...
18.02.2019 07:16 • arsat84
Dal som verejné slovo, že tu už definitívne končím. Hlavne kvôli tomu, že sa tu ktosi hral na Čierne listiny a iné "ficoviny". Porušujem svoj sľub len preto, že nezmyselná listina zmizla. To je samozrejme len prvý základný predpoklad k tomu, aby sa tu mohol každý slobodne vyjadrovať. Ktosi pravda musí verejný priestor aj upratovať. To treba. Jediným riešením je odpad upratať a tvorcu odpadu potrestať. Najjjednoduchší trest je argumentovať pravdou a zdravou verejnou mienkou. To sa môže stať iba vtedy, pokiaľ sú občania a nespratníci kontrolovateľní a konfrontovateľní. Anonym má pocit nekontrolovateľnosti a troll sa môže prevteľovať do akejkoľvek novej identity. Čo sa tu dialo, je toho jasným dôkazom. A tak sa zdá, že už niet cesty späť ? Nikto už nechce normálne diskutovať ? A pritom, koľko úžasných tém prináša táto nová fantastická doba rozvoja IPTV + SAT TV + TV v súvislosti s tým, čo sa tu deje. Slovenské TV programy raketovo pribúdajú a nikto o nich nepíše, technológie set top boxov sa obmieňajú a zastarávajú a majú problémy a nikto o nich nepíše. Nové telky sú nabité technológiami a nezmyslami a nikto o tom nepíše. A zákazníci sú oblbovaní v predajniach blbcami, ktorí nerozumejú základným pojmom a nič sa nedeje. No lebo, všetko sa zmenilo a všetci sú kýmsi a čímsi ohlupovaní...? A to fakt už nikto nechce o tom diskutovať teraz, kedy môže ktokoľvek vysielať TV a môže si kúpiť čokoľvek, lebo je prebytok všetkého. Problém bude asi v tom, že všetko čo sa odohráva na tejto i iných podobných stránkach je iba skrytá reklama kohosi, kto na tom zarába, dokonca aj v diskusii... ?!
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Zrušte Čiernu listinu a osloboďte Wardera !

18.02.2019 09:26 • arsat84
Asi som mal "videnie"... ?

A Vy ste to nezrušili a či ste to na chvíľku zrušili a znova nahodili ?!

Zrušte Čiernu listinu, nerobte "ficoviny" a osloboďte Wardera okamžite !
 
 
Pokiaľ Wardera neoslobodíte a neozve sa, že

18.02.2019 09:30 • arsat84
Čiernu listinu zahoďte.

Warderovi priestor dajte, inak so mnou "nerátajte" !
 
 
Arsat84

18.02.2019 10:21 • Zetor25
No zbohom už Zase??. veď ja som rád že je existuje Black List, aspoň bude poriadok na weboch.Keď to nevieš pochopiť tak to je tvoj problém, čítal si moju tému ohľadom ERT Sports HD, ktoru som založil?, Veď sa tam vadili ako malé deti na pieskovisku.Hlavne Warder a Twoooo. :bad:
 
 
@Zetor25

18.02.2019 10:29 • arsat84
Neprovokuj,nevtipkuj, buď vážny. Žiadna Čierna listina, žiadne hry na "ficoviny" a klamstvá typu cit. No zbohom už Zase??. Veď sa tam vadili ako malé deti na pieskovisku.Hlavne Warder a Twoooo. Ak sa niekto vadí, ignorujem to a je to vybavené, ak niekto používa neslušné výrazy, ignorujem to a nech to ten, kto to má na starosti, vyhodí do koša, pokiaľ to nevie urobiť robot.
 
 
arsat,nech sa páči založ si svoju stránku a svoje

18.02.2019 10:46 • tentok
arsat,nech sa páči založ si svoju stránku a svoje forum a tam si môžeš určovať pravidlá, tu ,po prečítaní pár tém musím uznať že moderátor je mekota a vôbec tu nevie spraviť poriadok.
 
 
@tentok

18.02.2019 10:52 • arsat84
Ty si kto... ?
 
 
Ja som ja , aty si kto?

18.02.2019 11:02 • tentok
Ja som ja , aty si kto?
 
 
@tentok

18.02.2019 11:08 • arsat84
To si ozaj Ty ....založ si svoju stránku a svoje forum a tam si môžeš určovať pravidlá, tu ,po prečítaní pár tém musím uznať že moderátor je mekota a vôbec tu nevie spraviť poriadok...?!
 
 
Arsat svoje fórum má a jako správce tam zablokoval

18.02.2019 13:09 • zagrapan
Arsat svoje fórum má a jako správce tam zablokoval fůru lidí. Je krásné, že tady bojuje za opak :D :D :D
 
 
zagrapan

18.02.2019 13:38 • Zetor25
Máš na mysli to Solideurope??,Lebo toto fórum je dávno mŕtve. :D
 
 
takže arsat vodu káže a víno pije...

18.02.2019 16:13 • tentok
takže arsat vodu káže a víno pije...
 
 
Pusťte Wardera na slobodu !

18.02.2019 19:31 • arsat84
Zrušte žalár Čierna listina a osloboďte Wardera !
 
 
Arsat84

18.02.2019 19:58 • Zetor25
Ty musíš byť posadnutý tím Warderom, veď tu používal vulgarizmy tak to už raz pochop.:bad:
 
 
Chlapci zlaty, nesmiete brat vsetko tak vazne a

18.02.2019 20:21 • kontrolor
Chlapci zlaty, nesmiete brat vsetko tak vazne a vsetkemu slepo verit. Netreba nikoho oslobodzovat, ved ja som tu stale a slobodny. Raz ako Warder, inokedy ako Správca a teraz zas ako kontrolor. :D
 
 
@kontrolor

18.02.2019 21:14 • arsat84
No konečne !

Aký význam majú Čierne listiny ? Je to skôr iba prostriedok na zastrašovanie ostatných diskutujúcich, aby niekto mohol tento totalitný nástroj zneužívať.
 
 
Kontrolor alias Warder

18.02.2019 21:25 • Zetor25
Uf, tak to sa mám báť?, Že má tu bude sledovať nejaký kontrolór z EU? :D
 
 
@kontrolor

20.02.2019 18:14 • ku.ba
Povinnosti uživatele


Uživatel se nebude pokoušet přihlašovat na server jako jiný uživatel a ani jinak poškozovat další uživatele anebo jiné osoby.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/