kam se řítí satcentrum
06.04.2019 20:39 • hyundai003
Kdo to ví odpoví já se jen ptám ?
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Prečo to robíš ?

07.04.2019 07:39 • arsat84
Predpokladám, že správca ma zlikviduje, lebo on to ozaj vie.

Prečo ale robíš Ty na ľudí takéto nepekné podrazy ?

Na Slovensku nemáme portál takýto iný, tento je jediný.

Kam sa portál a ako rýchlo rúti, tak ako čitateľ hlavou krúti...
 
 
Tak at člověk -Administrátor jedná a bude tu klid.

07.04.2019 17:34 • lubos
Tak at člověk -Administrátor jedná a bude tu klid.
 
 
arsat84

07.04.2019 20:18 • hyundai003
na nikoho podrazy nedělám ty jsi se ptal: Skylink a CS-Link sa už nezastaviteľne rúti dolu kopcom...?! A já se jen ptám kam se řítí satcentrum ? Píšeš: Na Slovensku nemáme portál takýto iný, tento je jediný... to si děláš zádel tento web je slovenský asi tak jako KRKONOŠE.... :D
 
 
ruším registráciu . strácajú sa mi príspevky .

07.04.2019 20:23 • zaseja
ruším registráciu . strácajú sa mi príspevky . zostane vás tu len 6 a 2 na hlavu.
 
 
Áno, "zaseja" stratil sa vám príspevok s textom:

07.04.2019 21:01 • Správca
Áno, "zaseja" stratil sa vám príspevok s textom:
- "veru . sme v 21. storočí a nie na planete opíc".
Myslíte, že okrem vás tu ešte niekoho obohatil?

"hyundai003", keby ste si zobrali príklad zo "zaseja" a zrušili si registráciu vy, nemusel som to robiť teraz ja. Takže už vám nič iné nezostáva, len si na svoju otázku odpovedať sám.

Zablokoval som vám tu predvčerom 3 témy s rovnakým zameraním (dnes je to štvrtá):
- "...nikdo zde nediskutuje a stránky stále běží jako pračka bez prádla jak je to možné a udržitelné?
- kdo platí ztráty nefunkčního foŕa
- ještě bude jeden pokus a pak své dotazy napíšu na jiná odpovědná místa zrušte tu pračku"

Dal som si námahu a odpovedal vám individuálne emailom. Skúšal som to seriózne aj na žart obrátiť, nič nepomáha. Môžem len zopakovať tú serióznejšiu časť odpovede:
"Toto forum ziadne peniaze neprodelava, je beznakladove. Ci tu je alebo nie je, je financne uplne jedno. Nie je na benzin ani elektrinu. Je tu kvoli prilezitosti opytat sa, ked niekomu nie je nieco ohladom SAT jasne. Jediny naklad je moj cas, ktory mu musim navyse venovat aj kvoli takym individuam, ako ste vy."

Oceňujem vašu starosť o naše fórum, zobral som si ju k srdcu a zablokoval vás. Pri prosťáčikoch, ako ste vy to tu naozaj prestáva byť udržateľné.
 
 
@Hyundai3003

08.04.2019 15:54 • Zetor25
Prečo tu robíš také podrazy??? , To nevieš založiť normálnu tému o SAT TV ??? , Takým tempom Satcentrum može rovno uzavrieť toto forum ? Kde sa stala chyba ?? , Tak to netuším to by si mal vedieť ty !!!!!. Sorry neaml som tu cez víkend chodiť tak sa ospravedlňujem. Dám Ti radu skus zakladať normálne témy a nie témy od veci. :bad:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/