R.I.P. SatCentrum diskusia
04.06.2019 21:46 • DDR
Toto tu už nie je ani na zamyslenie. Svetový unikát, katastrofa. Ubehol skoro mesiac. Dva príspevky od chorého jedinca čo je na mýle vzdialený od sat. problematiky a široko ďaleko nikto. Na Parabole by ho hneď zmazali, to nemyslím teraz ako admina. Aká výpovedná hodnota je z každého jedného jeho príspevku? Účelová provokácia a manipulácia. Sám sebe si odpisovať. Dobre si to tu pochoval...
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
@DDR

05.06.2019 12:58 • Zetor25
Dúfam že ja tiež niesom tu na tomto fóre za viníka že diskusia je tu aká je ja aspoň sa snažím dávať témy ktoré súvisia so SAT technikou a nereagujem sám na seba, ale čo už taký je život vieš nič netrvá večne!!!,Raz si hore raz si dole a tak to ide stále do okola.Dúfam že keď má napadne nejaká téma tak ju sem dám ale žeby som zadaval témy ktoré vôbec nemajú nič sp oločne so SAT technikou tak to by som musel klesnúť na úplne dno. :bad: Ale oArsat84, máš pravdu mal by sa nad svojimi témami zamyslieť a nabrať trochu skúsenosti zo SAT Technikou,človek sa stále učí v SAT TV.prajem Ti pekný deň. :)
 
 
R.I.P. SatCentrum diskusia

06.06.2019 17:22 • misiak
znova podakovanie arsat84 aj adminovi za otrávenie ostatných sem vôbec niečo napísať. :good:
 
 
Zetor25, nenech se otrávit

12.06.2019 16:31 • jan
Zetor25, nenech se otrávit :good:
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/