|
Keď sa pred týždńami ľudia začali sťažovať na nižšiu úroveň signálu tak nič.
Firma prevádzkujúca DVB-T ako divá klamala.
Všetko je v poriadku, my o ničom nevieme.
Keď ale predvčerom prestali fungovať aj programy STV, už sa vedelo.
Lebo do schránok prišla stupídna reklama o prelaďovaní.
A tak ľudia ladili, ladili ako diví a nič nenaladili.
Telekomunistická mafia ich neinformovala, ona iba reklamne zarábala.
A tak najprv telekomunisti trepali, že treba zmeniť prijímač.
Na DVB-T2.
Ale ani to nestačilo.
A tak si telekomunisti "naštudovali", že existuje aj MPEG 4.
A tvrdili, že nestačí DVB - T2, treba aj MPEG 4.
A nakoniec otrokom radili, aby si dali prístroj, ktorý má aj HEVC.
A keby sa dalo, tak ten s číslom 265.
A telekomunisti sa len smejú a ryžujú ako také nenažrané prasce...
|