Podzim na Nově 2019
15.07.2019 09:55 • Kluk_Z_Autobusu
Televize Nova přinese na podzim několik nových pořadů a zachová prakticky všechny formáty, které uváděla i v předešlých sezónách. Vrátí se show Tvoje tvář má známý hlas, Malé lásky i Mise nový domov. Z dramatické produkce uvede nový kriminální seriál a dva nové magazíny.

První magazín má název O 10 let mladší a představí proměnu vybraných dvojic. Druhým je Život ve hvězdách. V přípravě je další série Policie Modrava a pokračování formátů MasterChef nebo Utajený šéf.

Podzim 2019 na obrazovkách skupiny TV Nova nabídne pokračování divácky nejoblíbenějších seriálů lokální produkce Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 nebo seriálu Specialisté. Ulice startuje už v pondělí 20. srpna, Specialisté a Ordinace o týden později.

Tvoje tvář má známý hlas má premiéru v sobotu 7. září, seriál Dáma a král od 1. září. Další pořady původní tvorby uvádíme v tabulce.

Atraktivní podzimní novinkou pro diváky bude nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie.

Z publicistických a docu-soap pořadů pokračuje v produkci soutěže Co na to Češi (od 19.8.), Výměna manželek a Malé lásky (od 28.8.) i Mise nový domov (zatím bez konkrétního data). Stále je lifestyle pořad Život ve hvězdách.

Nova Cinema přinese premiéru televizního filmu Projekt Jennie. Na diváky čekají filmové trháky jako oscarový Riskantní plán, Muž stínu, Darkman, Stáhni mě do pekla, Oko, animovaný film Sindibád: Legenda sedmi moří, Nebezpečná rychlost, výpravná Království nebeské a vůbec poprvé celá rodinný sága Městečko Halloween.

Nova 2 konečně přichází s určitou obměnou své rotace sitcomů. V premiéře uvede hned několik nových seriálů – U Raven doma, Táta Jack. Nový staré seriály také Všichni starostovi muži, Kolej, základ života a Kancelářská krysa. Poprvé se na tomto kanálu objeví sitcom Neranditelní. Pokračují dlouhodobě fungující reprízy seriálů Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě a Ženatý se závazky.

Nova Action odvysílá na podzim nové, premiérové díly Kobry 11, Mistrů zastavárny, seriálu Mrtvý bod nebo detektivního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Pokračovat budou výborně produkčně zvládnuté seriály CSI – Kriminálka Miami a Kriminálka New York. Nový pořady jsou také Válka skladů: New York, Válka skladů Miami a nový seriál budou Supergirl a Riverdale.

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům tradiční značky NHL, NBA, MotoGP nebo UEFA Europa League. Nově se na obrazovkách objeví přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a druhé ligy Ligue 2. Nova Sport uvede i zápasy německého poháru DFB Pokal. Přenosy z německé Bundesligy však nevlastní, ty zůstávají na Digi sportech. Nově bude Tipsport Extraliga.
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/