Pomoc pri nastavení satelitu HUMAX 5400
25.07.2003 00:11 • flash13
Dobrý deň! Kupil som prednedávnom satelit HUMAX 5400 spolu s kartou DS9. Objednal som si dalsie potrebné príslušenstvo z www.satshop.sk motor Superjack H-H DG-120 (DiSEqC),konvertor Single INVACOM SNH 031 - 0,3 dB, parabolu 110 cm Offset Al a dnes som to všetko skompletoval.

Môj problem spočíva v tom ,že neviem nastaviť a hlavne rozchodiť natáčanie cez tento motor, cez DISEqC 1.2 V menu som skušal čo sa dalo ale motor sa vobec nepohol. Neviem čo mám spraviť. Pritom pri montáži motoru som postupoval podla jeho návodu.(nastavil som ho aj celu parabulu kolmo, na juh tak ako to vyzadovali a otocny prepinač na motore je tiez na nule v strede tak ako to vyzadovali.Nevedel som vsak nastavit elevaciu a zem. šírku pre parabolu z toho dôvodu, že okrem motorovej stupnice ešte stupnica na drziaku paraboly a neviem ak mam nastavit parabolu ked knej som manuál nedostal.

Preto Vás prosím o radu či nemám nejak prijímač vyresetovať do pôvodného stavu alebo niečo iné spraviť, lebo sú vňom uložené ešte predchádzajúcu predvolby sat. družíc predošlého majiteľa.
Ďakujem za akúkoľvek radu a pomoc.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Pomoc pri nastavení satelitu HUMAX 5400 (

25.07.2003 13:35 • Laik
Do prijímača musíš nahrať z PC aktuálny setting, k tomu potrebuješ správne zapojený prepojovací kábel. Cez menu,instalace,nastavíš potrebné parametre a pozície družíc.
 
 
Re: Pomoc pri nastavení satelitu HUMAX 5400

25.07.2003 20:06 • anonym
Laik ďíki za radu ale kde ten seting pre Humax-a z internetu mám stiahnuť ?
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/