Nemozem naladit hispasat
17.08.2004 19:02 • Marian
Prosim poradte mi nemozem naladit hispasat a neviem ci je to parabolou alebo niecim inym parabolu mam 100 cm dakujem
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
ak máš aj motor tak by to mohl ...

17.08.2004 19:35 • tomko
ak máš aj motor tak by to mohlo byť aj tým že máš zle nastavený nulový bod. Inak ja mám 110cm parabolu a kvalita 70% (na humaxe 80%). Inak ak skúšaš doľava a doprava a nieje lepšie tak len to môže byť vertikálnym umiestnením. Ak máš všetky ostatné "v pohode". Ak ostatné nemáš na min. 80% kvality tak by to mohlo byť aj konventorom - zle osadená.
 
 
zda sa ze motor je nastaveny o ...

18.08.2004 13:39 • Marian
zda sa ze motor je nastaveny ok lebo vsetko ide normalne a le na hispasate nemam ani chyru ani slichu po signale nie len kvalitu ale ani silu konvertor mam 0,5db asi tak rok stary a povedali mi ze je vhodny aj na digital ja mam prijimac emtech 200crci a nulu akoze mam na astre lebo tak mi povedali ze vychodisko je astra skusim sa stym pohrat o satelit blizzsie a uvidim ci nahodou neuteka elevacia alebo nejde motor dakde do bludu a konvertor myslis ako zle osadeny ze ci nahodou neni posunuty doprava alebo dolava alebo blizzsie ci dalej od paraboly ? zatial dik
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/