po nahratí nového FW 1,43 a po ...
28.09.2004 11:02 • tomko
po nahratí nového FW 1,43 a po vážnych komplikáciach späť nahratí 1,41 mi v menu nejde nastaviť "antenna motor number" (alebo tak nejak sa to vola. Neviete čo s tým? VĎaka. Lebo keď dám nový satelit tak si to dá na nejakú pozíciu kt. už je zadaná a celé to posunie a potom to robí zmätky.
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Stáhni si svůj setting do PC, ...

30.09.2004 09:24 • Raul
Stáhni si svůj setting do PC, modikuj ho podle svého a nahraj zpět. Pokud používáš motor, zresetuj ho před zpětnahráním settingu tlačítkem na motoru, popř. zkus vypnout usals v menu STB. Raul.
 
 
usuals nemám, a reset neviem a ...

30.09.2004 15:50 • tomko
usuals nemám, a reset neviem ako sa robí. A v PC to mám urobiť v channel editor? A to potom keď budem musieť znova si nájsť nový satelit nahráť do PC? a zresetovať? Mám motor superjackdg120. Dik
 
 
tomko, programem updown si stá ...

01.10.2004 06:50 • Raul
tomko, programem updown si stáhneš aktuální setting ze svého receiveru. Programem channeleditor zapíšeš změny. Motor (já mám digipower) má mít návod k použití. U toho mého se podrží asi 3 sec. tlačítko na motoru, oranžově blikne dioda a reset motoru je hotový. Potom si upravený setting nahraješ zpět do receiveru. Pokud bude třeba potom provést znovuvyhledání družic, tak to provedeš. Jinak taky můžeš zkusit firmware nahrát znovu. Raul.
 
 
dikes, skúsim ešte raz nahrať ...

01.10.2004 19:28 • tomko
dikes, skúsim ešte raz nahrať FW.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/