nik sem nechodi
01.11.2005 20:04 • llol
;( ;( ;( ...
...................................
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
a vies preco?!

01.11.2005 20:09 • he,he
to je tu jedna velka zkur.....na diskusia a aj sat-stranka!-tak preto!!!
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/