Multimedia Terminal DV3 by Nokia
02.11.2005 21:10 • Ondro
kúpil som satelitreceiver bez DO,poradte mi kde sa dá zohnať vhodné DO a popis obsluhy prijímača
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/