Kde na internete zoženiem veľkú parabolu? (2m a viac) Poradte ak niekto vie.
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Re:Silver
12.11.2005 18:03 • xxx
...daj si stranku www.tesa-systems.sk...maju tam tusim najvecsiu napisanu len 150 gibertinku a je moc draha!-ale napis im mail a istotne budu mat aj 200 a vecsie!
zkus toto
12.11.2005 18:34 • big tip
http://www.1aerial.com/
Mam 190cm.kares1@po box.sk ...
12.11.2005 20:13 • jano
Mam 190cm.kares1@pobox.sk
skus!
13.11.2005 14:03 • peter.fr
Zdar Silver!Skus stranku :wwww.transplanet.fr/terminal_numerique. htm ;je to francuzska stranka a je tam az 3,10 M za 2750 euro!takze su ,ale za mastne eura!vela stastia...