forum satelite.center
19.01.2006 09:15 • cvaldo
Už niekolko dní sa neviem dostať na ich web. Neviete niekto čo sa deje?
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
nie si sam
19.01.2006 12:13 • hyster
obavam sa ze .... ale nepredbiehajme
cvaldo
19.01.2006 19:22 • Majo
Maju na tej stranke poruchu-dost vaznu-ale dufaju ze to daju dokopy!
re
19.01.2006 20:33 • bachar
Asi zacneme Vladovi písať na fogo@justícia.sk
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/