Ahoj všetci, mam problem s tým, že ILLUSION M5 Combo pri prepnutí na Hot Bird pri niektorých kanáloch sa zresetuje. Má niekto z Vás skúsenosť ako sa to dá odstrániť?
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
najlepšie riešenie
22.01.2006 14:33 • zakame
vymazať frekvencie na ktorych to resetuje a je po púrobleme,tiež som tak spravil a je to
Áno, jedná sa o kódované progr ...
22.01.2006 17:12 • anonym
Áno, jedná sa o kódované programy, mne to tiež robí to isté. Väčšinou mi naskočí zelená obrazovka a resetne sa prijímač. Robilo mi to na poľských kódovaných programoch, ktoré sú kódované v Aladine. Jednoducho som ich vymazal a je pokoj. Mám M5 CI.
A čo ak chcem pozerat aj kodov ...
24.01.2006 15:05 • jmx
A čo ak chcem pozerat aj kodovane,nieje to nahodov dovod na reklamaciu primaca.
:)
29.01.2006 22:18 • ko.cio
vyměnit Vectrou na 3.51 a bude pokoj (nebo vymazat )
Ptám se , je to dobrý sat. přijimač? Combo illusin
03.02.2006 15:11 • satmen
Chtěl bych si tento sat. přijimač koupit. Kolik má čteček a modulů,sw. emulaci, dá se s ním odkodovávat? Mám Digitallword a jsem s ním spokojený, ale teď začnou vysílat pozemně, tak uvažuji o koupi nějakého slušného comba. Děkuji za radu. Satmen
masma
15.04.2007 13:04 • majo
Prosím o radu mám problém s nastavením - satelitný prijímac illusion M5 conax embedded a nastavenie motora DM 2200
Mate skusenost s platenimi kan ...
29.08.2007 17:18 • Sarky
Mate skusenost s platenimi kanalmi ako ich odkodovat