ILLUSION M5 Combo
22.01.2006 11:41 • ASIa
Ahoj všetci,
mam problem s tým, že ILLUSION M5 Combo pri prepnutí na Hot Bird pri niektorých kanáloch sa zresetuje. Má niekto z Vás skúsenosť ako sa to dá odstrániť?

 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
najlepšie riešenie

22.01.2006 14:33 • zakame
vymazať frekvencie na ktorych to resetuje a je po púrobleme,tiež som tak spravil a je to
 
 
Áno, jedná sa o kódované progr ...

22.01.2006 17:12 • anonym
Áno, jedná sa o kódované programy, mne to tiež robí to isté. Väčšinou mi naskočí zelená obrazovka a resetne sa prijímač. Robilo mi to na poľských kódovaných programoch, ktoré sú kódované v Aladine. Jednoducho som ich vymazal a je pokoj. Mám M5 CI.
 
 
A čo ak chcem pozerat aj kodov ...

24.01.2006 15:05 • jmx
A čo ak chcem pozerat aj kodovane,nieje to nahodov dovod na reklamaciu primaca.
 
 
:)

29.01.2006 22:18 • ko.cio
vyměnit Vectrou na 3.51 a bude pokoj (nebo vymazat ;))
 
 
Ptám se , je to dobrý sat. přijimač? Combo illusin

03.02.2006 15:11 • satmen
Chtěl bych si tento sat. přijimač koupit. Kolik má čteček a modulů,sw. emulaci, dá se s ním odkodovávat? Mám Digitallword a jsem s ním spokojený, ale teď začnou vysílat pozemně, tak uvažuji o koupi nějakého slušného comba. Děkuji za radu. Satmen
 
 
masma

15.04.2007 13:04 • majo
Prosím o radu mám problém s nastavením - satelitný prijímac illusion M5 conax embedded a nastavenie motora DM 2200
 
 
Mate skusenost s platenimi kan ...

29.08.2007 17:18 • Sarky
Mate skusenost s platenimi kanalmi ako ich odkodovat
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/