Jaký kvalitní satelitní přijímač?
22.01.2006 20:12 • Pepes
Budu mit kulate narozeniny a chtel bych si udelat radost nejakym kvalitnim satelitnim prijimacem...neco jako PVR1000,PVR1100,IPbox400S nebo DM7025 apod. Muzete dle vlastnich zkusenosti poradit?,pripadne poslat i nabidku na e-mail...Predem diky.
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/