co jse to začíná dít nejdou nebo jse nejde na ně dostat na stranky croteam-sat.org ani satelite.center.sk a co jse stalo z sfteam.anfy.cz???
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
????
23.01.2006 14:13 • anonym
Aj Polske povypinali a aj Funfiles pojde prec.Nove nariadenie EU na sirenie PAY-TV zabranit vsetkym moznym siritelom.Uz len ostanu ruske stranky a servery,len to bude trosku trvat.