co jse děje ze stránkama pro dreambox ??
23.01.2006 13:27 • anonym
co jse to začíná dít nejdou nebo jse nejde na ně dostat na stranky croteam-sat.org ani satelite.center.sk a co jse stalo z sfteam.anfy.cz???
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
????

23.01.2006 14:13 • anonym
Aj Polske povypinali a aj Funfiles pojde prec.Nove nariadenie EU na sirenie PAY-TV zabranit vsetkym moznym siritelom.Uz len ostanu ruske stranky a servery,len to bude trosku trvat.
 
 
Dreambox

23.01.2006 21:27 • Súbor
Daj do Google
Sat Upload Center
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/