Aký typ prímača?
24.01.2006 09:34 • Miro

Prosím o radu. Chcem kúpiť digitálny sat prímač do 8000 Sk, ktorý by umožňoval bez problémov
sledovať Slovaklink a Czechlink a bez problémov spolupracoval z motorom Digipower SG2100
cez funkciu USALS.

 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
illusion m5

24.01.2006 15:01 • ST
to vsetko+EMU+podpora na nete, ma 2xCRW a 1x CI za cenu okolo 5390sk (v KE)
 
 
Illusionsat m-5

24.01.2006 18:12 • Frog
Hej ale čas od času sa resetne sam od seba ;(
 
 
???

24.01.2006 18:13 • anonym
no mne nie. Aky mas FW? najnovsi? 5.21? moze byt chyba HW...zly kus.Ja som spokojny
 
 
Reset

24.01.2006 18:26 • Frog
No pri niektorých kódovaných programoch napr. na hotbirde sa resetne.FW 5.21 multicam 6.4B vectra 351.Niekde som čítal že je potrebná HW úprava.
 
 
Ja om mal v ruke dva úplne nov ...

25.01.2006 10:23 • anonym
Ja om mal v ruke dva úplne nové kusy a robilo to na obidvoch, že sa resetovali na niektorých kódovaných programoch na Hodbirde. Robilo to napr.Na Polsate.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/