Prosím o radu. Chcem kúpiť digitálny sat prímač do 8000 Sk, ktorý by umožňoval bez problémov sledovať Slovaklink a Czechlink a bez problémov spolupracoval z motorom Digipower SG2100 cez funkciu USALS.
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
illusion m5
24.01.2006 15:01 • ST
to vsetko+EMU+podpora na nete, ma 2xCRW a 1x CI za cenu okolo 5390sk (v KE)
Illusionsat m-5
24.01.2006 18:12 • Frog
Hej ale čas od času sa resetne sam od seba
???
24.01.2006 18:13 • anonym
no mne nie. Aky mas FW? najnovsi? 5.21? moze byt chyba HW...zly kus.Ja som spokojny
Reset
24.01.2006 18:26 • Frog
No pri niektorých kódovaných programoch napr. na hotbirde sa resetne.FW 5.21 multicam 6.4B vectra 351.Niekde som čítal že je potrebná HW úprava.
Ja om mal v ruke dva úplne nov ...
25.01.2006 10:23 • anonym
Ja om mal v ruke dva úplne nové kusy a robilo to na obidvoch, že sa resetovali na niektorých kódovaných programoch na Hodbirde. Robilo to napr.Na Polsate.