ID-DIGITAL.
09.02.2006 11:55 • Marie
Neví někdo kde bych mohla získat návod k obsluze k přijimači ID DIGITAL CI 24 ECONO,?Před lety byl na trhu a ted nemohu najít ani tu firmu která ho dovážela. Ví někdo jak na to? Marie.
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
http://www.huma x.cz/?lg=cs&s=4 ...
09.02.2006 17:14 • Věra
http://www.humax.cz/?lg=cs&s=4&view=ci-2 4econo
marie
16.02.2006 15:58 • pavol
mam preklad.zavolaj na 0902418422
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/