Chcem niekoho z Vás poprosiť o radu. Čo treba nainštalovať do počítača aby som mohol využívať hry z Play Station 1 na počítači ?????
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
No emulator prece.
13.02.2006 20:16 • Jack
Sice se to sem moc nehodi ale pro tvoje info. Staci si poridit emulator playstationa. Pouzij www.google.com a nebo treba tady http://www.emulator-zone.com/doc.php/psx / ale chce to rychlej stroj na nejakym Pentiu ti to nepobezi