Iná tématika
09.02.2006 14:39 • xy
Chcem niekoho z Vás poprosiť o radu. Čo treba nainštalovať do počítača aby som mohol využívať hry z Play Station 1 na počítači ?????
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
No emulator prece.

13.02.2006 20:16 • Jack
Sice se to sem moc nehodi ale pro tvoje info.
Staci si poridit emulator playstationa.
Pouzij www.google.com
a nebo treba tady http://www.emulator-zone.com/doc.php/psx /
ale chce to rychlej stroj na nejakym Pentiu ti to nepobezi :)

 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/