Technisat
10.02.2006 22:12 • Gabo z Levic
Zdravas!Nie som ziadna firma ,ani platena reklama, ale obcan, ktoremu plynie vypovedna lehota v UPC Direct a koniec aprila sa blizi!!!
Co poviete na tento komplet : http://www.mirec.sk/komplety.html, ten TECHNISATset.Za akukolvek odpoved DAKUJEM!
Gabo z Levic
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Technisat

10.02.2006 22:53 • anonym
http://www.parabola.cz/r-art.php?id=1137 930921
dobre ale drahe, na eBay mas to uz za 199 € + kartu!
 
 
re

11.02.2006 10:18 • gas
Diseqc motor je lepšie + lacnejšie riešenie.
Komplet(prijmač s CW+motor+lnb+parabola) máš už od 6500sk
napíš mail čo by si chcel všetko chytať,poradim ti.
 
 
Motor je fajn....ale pokial ch ...

11.02.2006 10:41 • anonym
Motor je fajn....ale pokial chce niekto nieco jednoduche na nastavenie a bezne pouzivanie...pevna parabola je lepsie riesenie.
Tym nechcem povedat, ze dany komplet je to naj... len proste pevna parabola je pre väcsinu konzumentov lepsia.
Tot moj nazor.
A este k parabole Multytenne v tom komplete.... sused si to kupil aj montoval...cela montaz bola doslova za par minut aj s nastavenim.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/