Pomoc?
11.02.2006 16:10 • anonym
Stáhnul jsem film je na dvou cd,když ho přepalím na dvd tak je mezi nimi pauza a stolní přehrávač nepřeskočí na druhé.Jak film spojit ?Dik za radu
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
Stáhni si VirtualDub, ten tako ...
11.02.2006 21:14 • Petr
Stáhni si VirtualDub, ten takové srandy dokáže.
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/