Swap magic 3?
12.02.2006 22:46 • Blizard
Na polském dvhk je tento soft,bude chodit na Ps2 když jej vypálím.Nemusí byt jen lisován?Nemá někdo s tim praktické zkušenosti?
Reakce
(nejnovější jsou nahoře)
swap
13.02.2006 10:12 • anonym
nepojde
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/