napíchnutí koaxiálu (3)
15.02.2006 00:29 • anonym
čau,v jaké kvalitě myslíte bude obraz když ke koaxiálnímu kabelu dám pokojovou anténu?dá se myslíte "odsát"kvalitní signál???Nechcete to někdo zkusit s kvalitní anténou s tou mojí malou pokojovou to nejde :mad: dík
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Zívačka

15.02.2006 12:18 • Radič
taky rád lížeš med za sklem? Tak se trocha čiň a tady piš své kvalitní výsledky. To víš krádení a kvalita to jaksi moc nejde dohromady. Předplať si kabelovku a nevychyluj s kvalitou. Jinak se furt vopakuješ.
 
 
no nemyslím si že se furt opak ...

15.02.2006 23:02 • mates
no nemyslím si že se furt opakuju,to asi moc mé příspěvky nečteš a jsi jen takzvaný prudič kterej nic pořádnýho nevý a jen má plnou pusu řečí.Od toho fóra jsou že si lide navzájem sdělují svoje zkušenosti,takže pokaď budeš chytrolíne mě moct něco kloudného poradit tak sem stím jinak si ty svoje rady nech pro .....a kradení a kvalita že nejde dohromady???to je kravina...
 
 
šak sme

16.02.2006 12:01 • mc
Ti poradili už dosť, a Ty sa len pýtaš a asi nič neskúšaš. Ono čakať výhru v lotérii, keď si nekúpiš los môžeš do smrti a aj tak určite nevyhráš ....
 
 
ale chápej já bych to chtěl vy ...

16.02.2006 17:14 • mates
ale chápej já bych to chtěl vyzkoušet ale nevím jaká anténa je k tomu potřeba???tak se ptam jen na tohle,snad toho nechci moc :o
 
 
Ať žijou tydýtové

18.02.2006 16:50 • anonym
Zkus vysavač, třeba odsaješ větší kvalitu :D :D :D :D
 
 
kablovka

05.04.2006 15:40 • anonym
V ramci pokusov som skusal antenu a aj som chytil signal. Ak vies na akych frekvenciach tv pracuju a v blizkosti ti prechadza par kablov z kablovky, urcite nieco chytis, ale o kvalite sa rozpravat urcite neda.
A co sa tyka zosilovaca, ten zosilni aj sum, takze pokal nechytis riadny signal bez neho, tak s nim to bude este horsie.
Takze asi tolko. Ja by som presiel asi radsej na dekodovanie DVB-S, ale rob, aako myslis. :D
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/