DIGI TV
13.04.2006 18:55 • maxelko
http://www.mediavox.hu/digitv/index.htm< br />vie to niekto v skratke preložiť aspoň že čo za čo
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
rád by ma zaujímalo že ktosi t ...

14.04.2006 07:58 • anonym
rád by ma zaujímalo že ktosi tu hovoril že za pár dní bude velké info o digitv a stále nič, tak to vidím že je to velká velikánska bublina!!!!!!!!!!!!! :bad:
 
 
DigiTV začala na Jetixu vysie ...

14.04.2006 20:48 • anonym
DigiTV začala na Jetixu vysielať slovenský zvuk,to by už malo niečo znamenať ;) :D
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/