http://www.mediavox.hu/digitv/index.htm< br />vie to niekto v skratke preložiť aspoň že čo za čo
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
rád by ma zaujímalo že ktosi t ...
14.04.2006 07:58 • anonym
rád by ma zaujímalo že ktosi tu hovoril že za pár dní bude velké info o digitv a stále nič, tak to vidím že je to velká velikánska bublina!!!!!!!!!!!!!
DigiTV začala na Jetixu vysie ...
14.04.2006 20:48 • anonym
DigiTV začala na Jetixu vysielať slovenský zvuk,to by už malo niečo znamenať