len male info pre vsetkych co stale tvrdia,ze sa to neda....chytam to v Malackach !!!40.kanal ,uroven signalu 62 ,kvalita signalu 100 KONECNE!!!!!!! da sa to
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Ak dobre viem, DVB-T vysielac ...
02.05.2006 14:53 • anonym
Ak dobre viem, DVB-T vysielac v Malackach je spusteny uz dva mesiace.
No akurat ze ROB pise o DVB-T ...
02.05.2006 15:58 • Jozef
No akurat ze ROB pise o DVB-T z Brna... To je len reakcia na anonyma
aha, uz rozumiem. brno je ...
02.05.2006 16:41 • anonym
aha, uz rozumiem. brno je chytitelne aj v dubravke, ale kvalita cca 30%, tesne nad hranicou "lagov"
DVB T malacky 66.kanal,a v mal ...
02.05.2006 22:28 • rob
DVB T malacky 66.kanal,a v malackach chytam aj Brno 44.kanal :ct1,ct2 , ct24, ct4sport a nova.......neviem co ste tu nepochopili