DVB T cz dosah na Slovensko
02.05.2006 13:19 • rob
len male info pre vsetkych co stale tvrdia,ze sa to neda....chytam to v Malackach !!!40.kanal ,uroven signalu 62 ,kvalita signalu 100 KONECNE!!!!!!! da sa to
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Ak dobre viem, DVB-T vysielac ...

02.05.2006 14:53 • anonym
Ak dobre viem, DVB-T vysielac v Malackach je spusteny uz dva mesiace.
 
 
No akurat ze ROB pise o DVB-T ...

02.05.2006 15:58 • Jozef
No akurat ze ROB pise o DVB-T z Brna... :D
To je len reakcia na anonyma
 
 
aha, uz rozumiem. brno je ...

02.05.2006 16:41 • anonym
aha, uz rozumiem.
brno je chytitelne aj v dubravke, ale kvalita cca 30%, tesne nad hranicou "lagov" :)
 
 
DVB T malacky 66.kanal,a v mal ...

02.05.2006 22:28 • rob
DVB T malacky 66.kanal,a v malackach chytam aj Brno 44.kanal :ct1,ct2 , ct24, ct4sport a nova.......neviem co ste tu nepochopili
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/