vypadok horizontalnych programov
30.07.2006 15:55 • generalny tajomnik
kto ma este problemy za dna ked svieti slnko ze vypadnu vsetky horizontalne programy ?? akonahle slnko zapadne digi ide o.k. / na infolinke sa tvaria ze nic a predajca uz radsej ani nedviha mi telefon -- kto ma nejaku radu ? /
 
Reakce (nejnovější jsou nahoře)
Když si generální tajemník, ta ...

30.07.2006 16:24 • okresní tajemník
Když si generální tajemník, tak poruč větru, dešti a sluníčku aby ti to tolik nesvítilo na parabolu :) Zkus dát nový konvertor, možná je v tomto LNB nějaká na teplotu víc háklivá součástka. V ohnisku paraboly bývá při těchto letních vedrech pořádné horko! :warning:
 
 
Aj to je mozne.Ja si vsak mysl ...

30.07.2006 16:32 • anonym
Aj to je mozne.Ja si vsak myslim,ze to bude v nastaveni paraboly,skewu,popripade skus pozriet,ci mas dobre zapojene a zaizolovane F-konektory.Ak si s tym neporadis,kontaktuj firmu,ktora ti to montovala a uplatni zaruku na kvalitnu montaz.
 
 
re

30.07.2006 17:47 • anonym
prijimace ktore ponukaju teraz patria do srotu a aj ta ich celkova podpora
 
 
kravina

31.07.2006 16:48 • anonym
Taka kravina ze pica sprosta vijebana debilina pica. :mad:
 
 
Pokec

31.07.2006 16:49 • Lenka
Kto pokecá????
 
 
Pre Lenku

31.07.2006 19:31 • anonym
:) ..no si si ista, ze si na spravnom "pokeci"? :)
Ale mozeme pokecat.
 
 
no ja teda nevim, ale jestli t ...

02.08.2006 17:32 • anonym
no ja teda nevim, ale jestli ti nejdou pri horku jen horiz. programy, tak to kabelem nebude :D Odhaduju tak na 80 procent LNB a 20 procent receiver. V nicem jinem to byt nemuze uz z principu.
 
 
Volat na infolinku ti nepomuze ...

02.08.2006 17:49 • Pawwlik
Volat na infolinku ti nepomuze, je to bud prehratej (a tudiz vadnej, protoze tohle delat nemuze) LNB nebo prehratej (a zase vadnej) receiver.
 
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/forum/