Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 19.04.2024 - 17:18:55 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
Zasekávání  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
04.07.2007 18:39 • anonym
Zdravím. Prosím Vás o radu. Mám PremiumX 7100PGU. Zničeho nic se začal CZlink zasekávat. Asi tak v intervalech půl minuty. Něco jako kdyby byla špatná kvalita příjmu, ale ta je dobrá. Dělá to jen u kódovaných programů CW. Kartu mám TaT. Jde vypnout nějak to EMU? Třeba se to začalo hádat. Nevíte kde je na to servis? Nebo nemáte někdo nějakou radu? Prosím, prosím ….
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 9   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Zdravím. tak jsem tam náhodně ...  
06.07.2007 16:37 • Bari
Zdravím. tak jsem tam náhodně dal FW 2.05 a jede to. Celý CS link. Když vyndám kartu tak nejede, takže to bere snad z karty. OSD je v češtině, takže mě nic nechybí. Počkám až jak to dopadne jak TaT změní kódování. Tuším v srpnu. Takže opravdu děkuji, bez rady by mě nenapadlo měnit FW. Měl jsem tam asi tak tři měsíce starý a začalo to cukat před pár dny. Nedával jsem to z FW do souvislosti. Ale stejně, je na to někde servis? Nejlépe Brno a okolí? Dík a čauky
 
 
 
mám řešení. !!!!!  
05.07.2007 21:22 • jansams
po tom co jsi psal, že se asi hádá TaT a Emu jsem zkusil od kámoše modul s CW a vložil do něj kartu. Od té doby vše jede plynula a tak jak má. Zdá se, že (údajně od 1.7. TaT něco měnili na CW) se kouše vestavěná čtečka CW a novým algoritmem. V modulu karta funguje, jen automaticky odpojí Emu. Ale po vysunutí zase Emu jede. Krkolomné, ale funkční. Jen nevím proč přestala fungovat ta vestavěná šachta s CW. Dokonce jak jsem už psal, tak poslední fw 2.49 už dávno vnitřní šachtu nepodporuje. Poslední byl snad 2.35. No je to difný. Zkuste i ostatní. Snad to pomůže. (teď se mě zdá, že se to kouše dál, jen v delších intervalech ... cca několik minut.) Uvidíme.
 
 
 
Zdravím. Děkuji za pomoc. Takž ...  
05.07.2007 12:54 • Bari
Zdravím. Děkuji za pomoc. Takže zkouším, ale chová se to divně. Nicméně je tedy možné, že je to ve FW. Což mě celkem těší. Takže když dám F4 vypne se čtečka a EMU. F1 a F2 nedělá asi nic, nebo alespoň nezapne samotnou čtečku. F3 mě zapne čtečku i EMU. Teď jede jen Nova, ale plynule. Myslím si, že se karta z EMU hádá. Protože nepotřebuji žádné EMU (stačí mě CS link) zkusím to tovární nastavení a začnu od začátku. Jenže to píše, že to smaže HDD a tam mám 18 GB nahrávek pro děti. Takže to prvně přetáhnu na PC, což bude trvat do zítřka . Pak budu pokračovat. Možná jsem CS link sledoval přes EMU i když tam byla karta a teď jestli něco změnili se to teprve projevilo. Dík za pomoc.
 
 
 
tak nevím ...  
05.07.2007 11:00 • jansam
fw 2.47 jsem zkusil, ale NIC. Dočetl jsem se, že poslední fw, který poporuje vestavěnou čtečky CW je 2.35, a ten mě fakt jde, rozešla se Galaxie. Ale Nova se mě stále trhá. Nevím co s tím. :mad:
 
 
 
to není HW problém.  
05.07.2007 09:17 • anonym
mě to dělá taky, začalo to na Nově. měl jsem fw 2.30 upnul jsem 2.49 a už to necuká. Jen ta Nova a Galaxie (předplacená) mě nejede vůbec. zatím jsem to nějak nerozlousknul. zkusím ten fw 2.47.
 
 
 
Zkus zrušit označené klíče...  
04.07.2007 23:25 • anonym
Mám 2020 a dělalo mi to samé. Na programu, který se mi sekal jsem žlutým tlačítkem otevřel nabídku selektor klíčů a zrušil jsem ty výběry (odškrtnul jsem ty CA ID, aby nebyly označeny) a teď mi to šlape jak má. Dej vědět, jestli to pomohlo.
 
 
 
re  
04.07.2007 23:11 • anonym
Čtečku karet zapneš: stejný postup jako EMU, F1 zapnout,F2 vypnout.
Když vypneš EMU tak čtečka musí fungovat.Natáhni poslední SoftCam 03-07-2007.
Pak se nemůže hádat EMU a EMU můžeš nechat klidně zapnuto.Pokut se ti zasekává jen kódované CW je to určitě v FW.V FW 2,31 zrovna nejede CW dobře a v EMU se mírně zasekává.Zkus FW 2,47.Tam určitě funguje čtečka velmi dobře. Poslední možnost je reset do továrního nastavení a potom natáhnout FW 2,47.Nezapomeň si zálohovat kanály, abys nemusel dělat nový sken.
 
 
 
Tak jsem tam dal 2.31 a je to ...  
04.07.2007 22:24 • anonym
Tak jsem tam dal 2.31 a je to stejné. Takže FW to asi nebude. Zkusil jsem vypnout EMU, ale vypne se s tím asi i samotná čtečka. Tak je asi po něm. Zkusím najít nějaký servis, jestli se to vyplatí opravovat :((. Ale opravdu dík za pomoc :((
 
 
 
Zkus jiné FW.Já mám PremiumX 7 ...  
04.07.2007 20:43 • anonym
Zkus jiné FW.Já mám PremiumX 7100PGU FW 2,49 a nemám žádný problém ani při nahrávání kódovaných programů CW.EMU můžeš vypnout :Menu knoflík,pak jít do rodičovské kontroly,heslo 1,2,3,4,(některý model 0,0,0,0)F4 je vypnut EMU.
F3 zapnout EMU.
 
 
Celkový počet reakcí: 9 / zobrazují se: 1 ... 9

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist