Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 01:10:57 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
CzechLink a EMU Homecast  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.08.2007 12:59 • jjjjja
Zdravím vás.Funguje teraz prosím vás czech link na EMU v Homecaste S 3000CR?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 20   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
To nemůže dobře skončit! ...  
08.08.2007 12:58 • spyko
To nemůže dobře skončit!
 
 
 
A ze mě taky!!! ...  
08.08.2007 12:52 • spyko
A ze mě taky!!!
 
 
 
Někdo si z nás pěkně střílí!! ...  
08.08.2007 12:25 • spyko
Někdo si z nás pěkně střílí!!
 
 
 
To víš "bys"to, že to vím,ale ...  
07.08.2007 21:59 • anonym
To víš "bys"to, že to vím,ale to byl takový test na tebe "ventyle" Nauč se psát y/i a pak raď.Doufám,že ti nemusím připomínat kde to bylo? Najdeš si to jistě sám.
 
 
 
Omlouvám se všem za mé výroky, ...  
07.08.2007 21:55 • Jaivan
Omlouvám se všem za mé výroky, ale jsem prostě jen ubohý rýpálek, co nemá celý den nic jiného na práci, než být tady na diskuzi a radovat se z toho jak každého vytočím.
 
 
 
anonyme, již to tu bylo zmíněn ...  
07.08.2007 21:22 • Jaivan
anonyme, již to tu bylo zmíněno, je nám to všem jasné a těšíme se na to...
 
 
 
CS-link  
07.08.2007 20:28 • anonym
CSlink v EMU konec 15.srpna boužel....
 
 
 
Anonyme, nepíše se "by jsi", a ...  
07.08.2007 18:56 • Jaivan
Anonyme, nepíše se "by jsi", ale správně se píše "bys"...
 
 
 
Jáivane jééééé,ty jseš chytréé ...  
07.08.2007 16:05 • anonym
Jáivane jééééé,ty jseš chytréééééj,ty by jsi mohl i myši chytat!
 
 
 
A co jsem Vám asi tak napsal v ...  
07.08.2007 15:02 • Jaivan
A co jsem Vám asi tak napsal ve svém prvním příspěvku, pane jjjjja? napsal jsem jasné a stručné "Ne"... A k tomu sw: Stáhnout a nainstalovat si můžete cokoliv, ale můžete si minimálně vyřadit CRW čtečku z provozu, nebo celý stroj a to těžce...
 
 
 
ok..to mi stačí v pohode.Nieso ...  
07.08.2007 14:49 • jjjjja
ok..to mi stačí v pohode.Niesom na to odborník, takže stačilo napísať iba napr. nie neéjde to.Škoda no, lebo minule som sa tu dočítal, že by som si mal stiahnuť firmware echolite.A tam že to ide..tak som nevedel..
 
 
 
Pane spyko... Znám jedno pořek ...  
07.08.2007 14:16 • Jaivan
Pane spyko... Znám jedno pořekadlo: "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá..." Jinak má odpověď byla naprosto pochopitelná i pro laika...
 
 
 
Pane jjjjja, čtěte řádně: "... ...  
07.08.2007 14:14 • Jaivan
Pane jjjjja, čtěte řádně: "...pro Homecasty s vestavěnou certifikovanou CRW čtečkou není korektní emulační sw napsán.." Jasně jsem Vám to zde napsal... To, že to nechápete, nebo nechcete pochopit, je již Vaše věc...
 
 
 
No vy byste taky nemusel hroti ...  
07.08.2007 14:07 • spyko
No vy byste taky nemusel hrotit tu diskusi až do výbuchu Krakatoy.Nemohou být všichni odborníci na všechno,pokud jim odpovíte pouze odborně,nemusí to pochopit a berou to jako provokaci,z logiky věci.
 
 
 
hm..však jasan, ale z vašej di ...  
07.08.2007 14:06 • jjjjja
hm..však jasan, ale z vašej diskusie ešte stále neviem či to momentálne funguje.A vôbec mi nevadí že za chvílku končí.Ja by som len potreboval CS Link na 2 dni.Potom odchádzam a sat nebudem už používať.A na 2 dni si kartu kupovať... ;) :)
 
 
 
Také šlo vzít tazatelova slova ...  
07.08.2007 13:38 • Jaivan
Také šlo vzít tazatelova slova do důsledku a napsat, že Czech Link nefunguje v žádném EMU sw na žádných přijímačích... Také by to byla pravda, pro jelimany neuchopitelná... Kopali by nožičkami, prskali a nadávali, mazalové by to tu mazali, ale pravda by byla v mém názoru...
 
 
 
Nehledě na to, že pro Homecast ...  
07.08.2007 13:33 • Jaivan
Nehledě na to, že pro Homecasty s vestavěnou certifikovanou CRW čtečkou není korektní emulační sw napsán... Má odpověď je jasná, stručná a pravdivá...Jak jsem psal, takovéto výpady píší jelimanští paznehti, kteří prostě nechápou a nerozumí, o čem je podstata příspěvku a diskuse...
 
 
 
A vo tom to je!!Tyhle výpady j ...  
07.08.2007 13:29 • spyko
A vo tom to je!!Tyhle výpady jaksi nemužu překousnout a vůbec se mi nechce uvěřit,že to psal J.EMU končí do poloviny srpna pro CS-link, opravdu bude lepší koupit ofiko.kartu.
 
 
 
jaivan  
07.08.2007 13:14 • Jaivan
Jaivane, bez si zasoustat s chlapem! Jsi buzna nevetsich rozmeru! Debilek jeden blbej.
 
 
 
Ne... Czech Link na tomto přij ...  
07.08.2007 13:06 • Jaivan
Ne... Czech Link na tomto přijímači funguje po zasunutí karty podmíněného přístupu do škvíry CRW čtečky...
 
 
Celkový počet reakcí: 20 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist