Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 01:23:53 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Kabelová TV a IPTV
PremiumX 7100 PVR Prosba  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
09.08.2007 15:32 • janlev
Z ničeho nic mi nejdou žádné programy přes Cryptoworks (UPC,CzechLink).Hlásí, žekódované a dost.Čtečka nenajde kartu - anebo ji po několikáté najde, ale nic nerozkóduje.A modul Cryptoworks stále píše "inicializace" a to u obou slotů.A dál jsem zjistil, že se nenajde ani HDD.Nesetkal jste se někdo s něčím podobným?Případně doporučte solidní servis.Děkuji,Honza
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Byl jsem na tom stejně,2.35 se ...  
17.08.2007 09:50 • Adams
Byl jsem na tom stejně,2.35 se trhá.Nahraj 2.23,ta chodí OK.Zajímalo by mě,jestli s tím něco udělaj.Na PremiumX.nl se to už nadhazovalo,ale moc se k tomu nemaj.Návratem k staršímu softu přicházíme o P*em*e*r* a T*S.Chodí aspoň Nagra!
 
 
 
Podobný problém  
17.08.2007 08:48 • vlada
Mám podobný problém jako janlev - nejede mi CS link. Udělal jsem to, co jste radili - reinicializaci a vratil jsem se k softu 2.35. Po techto krocich je to lepsi, ale při sledování programů z CS linku se mi obraz kařdých cca 10 sekund trhá (neplatí pro CT24, ta je nekódovaná a šlape v pohodě). Nevíte někdo čím by to mohlo být?
 
 
 
to:janley  
10.08.2007 23:15 • PavelPE
Souhlas s zne2001.Kdysi jsem svůj PX7100PGU "zbláznil" natolik,že se dokonce vypínal,jak chtěl nebo přestal reagovat na dal.ovladač,až opravdu pomohlo tovární nastavení a od té doby vše O.K.
 
 
 
Nahrej tam FW verze 2.35 - stá ...  
10.08.2007 11:29 • anonym
Nahrej tam FW verze 2.35 - stáhni si ji z www. luxsat.be a máš po problémech.
 
 
 
No s tím jsem se zatím nesetka ...  
09.08.2007 21:57 • zne2001
No s tím jsem se zatím nesetkal, ale zkusil bych následující:1. zazálohovat settings do PC2. obnovit "tovární" nastavení (to, jak po zapnutí chce nastavit jazyk...)3. nahrát settings zpět do reciveruMěl jsem problém se zadáváním keys (vždy to "přeskakovalo" jedno místo) a náhodou jsem si vše smazal (obnovi tovární nastavení v přijímači) a zadávání keys se spravilo.. Myslím, že by to mohlo pomoci.
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist