|
Na tom není nic složitého, ba naopak... Setting je v podstatě tabulka s přehledem satelitů, programů a ladících identů... To si zpracujete jednoduše podle údajů z www.lyngsat.com nebo www.flysat.com v počítači a pak sériovým kabelem pomocí obslužného programu nahrajete do přijímače... Máte tak všechno uložené a nastavené, nemusíte vše vyťukávat přes DO... Je to všechno legální a uživatelsky "friendly"...
Odpovědět
|