Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.04.2024 - 05:36:22 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
ako spusti kodovaci system na ferguson 6  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
20.08.2007 16:49 • aldo1012
ferguson 6018 zobrazi sa mi kryptoworks, hsca to je zapnute edit key to mi vyhodi pinovu tabulku ale kladka je odomknuta a to iste default key co mam robit stym dalej
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 10   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Nemáte pravdu, anonyme... Ale ...  
21.08.2007 20:35 • Jaivan
Nemáte pravdu, anonyme... Ale to Vy nejste s to pojmout...
 
 
 
Tvé odpovědi obsahují pouze ur ...  
21.08.2007 14:38 • anonym
Tvé odpovědi obsahují pouze urážky a invektivy, i když nepoužíváš hrubých slov (až na tu noc co jsi nadával adminovi) Ale k věci,to odpovíš tak jednou z deseti. Je jasný,že ty to nevidíš,protože s tak malým mozkem to nejde vidět.
 
 
 
Kde vidíte nějaké urážky a inv ...  
21.08.2007 11:51 • Jaivan
Kde vidíte nějaké urážky a invektivy, anonyme...? Vždy odpovídám výlučně k věci...
 
 
 
Jaivane,tvoje odpovědi jsou po ...  
21.08.2007 11:09 • anonym
Jaivane,tvoje odpovědi jsou pouze plné urážek a invektiv. Ale k věci nikdy nic nepovíš.Chováš se jako Pepek Vyskočil. He He He
 
 
 
Vše, co jsem k tomu chtěl říci ...  
21.08.2007 10:02 • Jaivan
Vše, co jsem k tomu chtěl říci, jsem již řekl, a to především ve své první odpovědi, anonyme... Jestli tomu nerozumíte, pak já s tím nic neudělám... Nechápu Vaši invektivu...
 
 
 
Jaivane,Skutečn ě rada nad zlat ...  
21.08.2007 08:54 • anonym
Jaivane,Skutečně rada nad zlato to byla,jinak to prostě nejde,pokud to chce udělat sám. A buď Jaivane tak laskav a nevykej mě,hulváte,uráží mě to.21.08.2007 - 08:33 • anonymÁ pán je chytrej,že. Ale poradil jsi to samý.
 
 
 
Hoďte si to obidvaja...podľ a t ...  
21.08.2007 08:33 • anonym
Hoďte si to obidvaja...podľa toho, aké programy chceš pozerať,na akej družici,atď..to musíš vedieť. okrem toho, trena do Fergusonu stiahnuť najlepšie cez PC príslušný softcam z niektorej stránky,napr. www.sat-upload.net.Ešte záleží,aký tam máš softvér v tom prijímači,aj to je podmienkou,čo môžeš pozerať...
 
 
 
Skutečně rada nad zlato, anony ...  
20.08.2007 21:07 • Jaivan
Skutečně rada nad zlato, anonyme... Vždyť vidíte, že se tazatel absolutně neorietuje... A Vy na něho se samostudiem, jelimane...
 
 
 
aldo, Jaivana si nevšímej,je t ...  
20.08.2007 20:45 • anonym
aldo, Jaivana si nevšímej,je to místní jeliman.Podívej se tady a něco si o tom přečti. http://www.gsmobil.net/ferguson/index.ht mSW a kody najdeš tady http://sat-upload.net/
 
 
 
Zakoupit si přístroj uživatels ...  
20.08.2007 19:36 • Jaivan
Zakoupit si přístroj uživatelsky přátelský a odpovídající Vašim schopnostem...
 
 
Celkový počet reakcí: 10 / zobrazují se: 1 ... 10

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist