Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 13:43:28 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Zahraniční stanice
Kódy ;)  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
27.08.2007 18:11 • PetoNHL
neviete, kde by som našiel kódy na CRYPTOWORKS na Digi TV??? na premiere som už našiel, ale to ide cez NAGRAVISION... thak...? Díku Dík ;)
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 33   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
Heeej ty k.... čo tu píšem ako ...  
28.08.2007 22:26 • Jaivan
Heeej ty k.... čo tu píšem ako za mňa!!! Jebem tvoju piču aj tvoju mater ty suka. Banujem, že som sa do tejto diskusie kedy zapojil. Iď do riti ja som tu aby som dojebal tohto zkurvenca Jaivana lebo je dajako priveľa prechytralý. A to ja nesnesiem. Boha jeho čo toto za fórum...
 
 
 
Pokracuj, pokracuj...tera z sa ...  
28.08.2007 22:25 • MiDiK
Pokracuj, pokracuj...teraz sa ukazujes plnej krase aky si debilek......:). A skutocne to neber ako urazku, pretoze keby si nebol debilek, a ja by som ti povedal, ze nim si, tak by to bola urazka. Kedze ty skutocne si debilek, taky maly smrdiaci prd, ktoreho zivotnou ulohou je schovavajuc sa za anonymitu internetu hnojit vsetky fora, v tom pripade hovorime iba o skutocnom pomenovani veci. Si proste taky maly, smrdiaci ludsky odpad.......:). Inac, ked si sa uz rozhodol debilku vystupovat pod mojim nickom, pis aspon spravnou slovenskou gramatikou. Ono ti totiz spravne ma byt "...pri tolkych jelimanoCH", a nie jelimanov. Ak to nechapes, staci tam dat tvoj nick. Napriklad takto: "Ono to totiz pri tolkych debilnych Jaivanoch".....:). Neodpovedal si mi na minulu otazku, debile: Ako si dovolenkoval ? :)
 
 
 
Aj... sorry. Prepáčte nevšimol ...  
28.08.2007 22:16 • MiDiK
Aj... sorry. Prepáčte nevšimol som si, že som henten príspevok ozaj písal ja. No niekedy neviem čo píšem... Toto sa mi nestáva.Chcel som byť dobrý, teraz vidím, že som zlý.. Dačo sa so mnou robí... Nehnevaj sa Jaivan,nechcel som.
 
 
 
Este dodam...dakujem ze si mi ...  
28.08.2007 21:59 • MiDiK
Este dodam...dakujem ze si mi dal za pravdu. Dospely clovek, ktory sa prihlasuje pod cudzim nickom, a pise prispevky pod cudzim nickom musi mat v hlave fakt iba nasrate......Niekedy som si myslel, ze si vtipny. Teraz uz vidim, ze si iba smiesny...:)
 
 
 
Takze teraz pouzivas metodu pi ...  
28.08.2007 21:54 • MiDiK
Takze teraz pouzivas metodu pisania prispevkov pod cudzimi nickmi ?..:) Si fakt smiesny.....(ospravedlnit sa saskovi ako si ty by bolo to posledne, co by som v zivote urobil)...
 
 
 
Čo je dobre? Viem, že som to t ...  
28.08.2007 21:48 • MiDiK
Čo je dobre? Viem, že som to trocha prepískol Jaivan a ospravedlnujem sa... Chápem že pri toľkých jelimanov je ťažké sa vyjadrovať vždy k veci... Fandím ti, len tak ďalej.Sorry...
 
 
 
To je dobře... ...  
28.08.2007 21:42 • Jaivan
To je dobře...
 
 
 
Lahko.... ...  
28.08.2007 21:21 • MiDiK
Lahko....
 
 
 
A jak jste na to přišel...? ...  
28.08.2007 19:15 • Jaivan
A jak jste na to přišel...?
 
 
 
:) ;) :D :eek: :o :( ;( ...  
28.08.2007 13:36 • anonym
:) ;) :D :eek: :o :( ;( :mad: :what: :warning: :warning: :bad:
 
 
 
Diskutovat s tebou ???? A o co ...  
28.08.2007 12:44 • MiDiK
Diskutovat s tebou ???? A o com preboha ? Ved mas v hlave nasrate......
 
 
 
Ty kretene Jaivanske,táhni do ...  
28.08.2007 11:41 • anonym
Ty kretene Jaivanske,táhni do hajzlu zmrde.Fakt se divím adminovi,že takovýho kretenskýho úchylýka tady nechá působit.Copak nevidí, že celý forum ten idiot posílá do hajzlu? Na většině for si z pablbem Jaiban poradili,nevidím důvod,proč to tady nejde.
 
 
 
Pane baracudo a copak podnětné ...  
28.08.2007 09:38 • Jaivan
Pane baracudo a copak podnětného k tématu jste nám přinesl...? Nebojte se zapojit do věcné diskuse...
 
 
 
Jak jste na to přišel pane Jel ...  
28.08.2007 08:08 • baracuda
Jak jste na to přišel pane Jelimane?
 
 
 
jaivan  
28.08.2007 07:51 • baracuda
ten zmrd asi ani nespava somar jaivan
 
 
 
A o čem že jste to chtěl pane ...  
28.08.2007 06:57 • Jaivan
A o čem že jste to chtěl pane diskutovat...?
 
 
 
@Jaivan-debilek  
27.08.2007 23:41 • MiDiK
Zdravim ta sasku pocmarany..:)....Vykopli ta ako osla z Paraboly, na CSSF si ani nepipnes, pocitam ze ta doslova vyhnali z dalsich stranok, a tak strasis zo svojou debilitou tu. Je to normalne. U paranoika ako si ty, debilku smiesny je to uplne normalne, ze doslova a dopismena nasilu sa natlacis vsade ako smrdiaci prd, a zamoris to svojimi stupidnymi sprostostami. Vies, sasku pocmarany, panovi Hrubcovi sa cudujem ja, ze ta tu necha strasit. Pocitam, ze prvych par dni tato stranka trosku ozije, lebo v primitivnej provokacii si debilku jednicka, po casu vsak ze po case sa stane to, co sa stalo na vsetkych ostatnych strankach, kde si sa debilku smiesny objavil. Proste to tu zamoris-zahnujis natolko ze to tu ludi doslova znudi. Ty potrebujes fakt lieky..:). Btw, ako si dovolenkoval, debilku smiesny ?
 
 
 
Cryptoworks a CIGI TV??? Super ...  
27.08.2007 20:17 • anonym
Cryptoworks a CIGI TV??? Super bomba,jednička!!!!
 
 
 
Bohužel to nejde, anonyme, to ...  
27.08.2007 19:29 • Jaivan
Bohužel to nejde, anonyme, to bych se ulíbal... Tolik Vás tady je...
 
 
 
Jaivane,ty nám polib prdel a t ...  
27.08.2007 19:23 • anonym
Jaivane,ty nám polib prdel a táhni s těma tvejma kydama do hajzlu.
 
 
Celkový počet reakcí: 33 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist