Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.04.2024 - 13:09:38 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Parabola DIGI  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.09.2007 16:17 • Miro
Chcem si objednat Digi TV. Mam 60 cm parabolu s motorom a Fergusona 7318. Treba mi vacsiu parabolu alebo vystacim v zime za snezenia aj s tou co mam, Presov. Zatial co ide Digi v EMU vypadky ani za dazda(40% signal) nemam.
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 11   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Doporučuji 80ku parabolu.Příjem je potom  
03.09.2007 10:53 • ® Jan Man
Doporučuji 80ku parabolu.Příjem je potom zaručen
téměř za každých podmínek
 
 
 
čo už  
03.09.2007 07:20 • marek
ja som taký zavadzač-ked si daš poradit od anonyma o 3 nižšie budeš vediet že som zavadzač a ked od jaivana tak budeš vediet o citlivosti prijimača myslim že to tvoj problem nerieši ale zvykaj si toto je také forum sem tam o niečom večinou o ničom :D ale i tak si daj nainštalovať 80 parabolu od digi-tv
 
 
 
Anonyme, já moc dobře vidím, o ...  
02.09.2007 22:39 • Jaivan
Anonyme, já moc dobře vidím, o čem pan marek píše... A do tvrzení, že byla řeč o citlivosti přijímače, bych být Vámi raději nezmiňoval... Je jasně vidět, že netušíte, co skutečně citlivost znamená a jak je definovaná...
 
 
 
@jaivan  
02.09.2007 22:22 • anonym
copak zase nechápeš? Píše o zisku paraboly a citlivosti přijímače.Je to tak složité pro tvůj přemoudřelý mozečk pochopit o čem tu lidé z praxe píší.Ale komu není z hůry dáno, to na internetu nenajde.Marek pomohl pisateli a ty jsi tu ze sebe zase udělal kašpara. :D :D :bad:
 
 
 
marečku  
02.09.2007 22:11 • anonym
Zasa zavádzaš ľudí do omylu???
 
 
 
Pokud si myslíte, že stojí za ...  
02.09.2007 20:49 • Jaivan
Pokud si myslíte, že stojí za to, co jste napsal, pak to v klidu přejděte... Mám obavu, že stejně nebudete chápat další diskusi..
 
 
 
Jaivan  
02.09.2007 20:45 • anonym
bodaj by ta pes pojebal do papule! tie tvoje názory stoja za hovno, si myslíš, že všetci sú múdri ako ty? veď tu píšu aj laici, tak im poraď a nie ich zatracovať!!!
 
 
 
Zisk...? Pane marku, vždyť Vy ...  
02.09.2007 20:18 • Jaivan
Zisk...? Pane marku, vždyť Vy vůbec nevíte, o čem píšete... Podívejte se do jakýchkoliv skript nebo jiného odborněji zaměřeného článku, jak je tato odvozená veličina definována... A nepište tu takové hloupé smyšlenky...
 
 
 
určite 80 a viac  
02.09.2007 19:59 • marek
ak by som ti mohol odporučat daj parabolu od digi počas poriadnej burky a sneženia ti to na 60 cm parabole určite nepojde ferguson možno nepotrebuje taky zisk ale od kedy mas na nom digi-tv tak zase burka v prešove nebola tak to zase nemozeš posuditale už som toho v nasom meste namontoval dost tak ti odporučam bud priamo parabolu od digi alebo len lepšiu skusali sme to minulý rok na 60 a zakaznik hned po poriadnej burke volal tak radšej neriskuj robit dvakrát tu istu prácu
 
 
 
Nie nepocitam, prijimace budu ...  
02.09.2007 16:34 • Miro
Nie nepocitam, prijimace budu zapojene dva, Ferguson ako prvy.
 
 
 
DIGI dodáva 80cm a pod by som ...  
02.09.2007 16:26 • anonym
DIGI dodáva 80cm a pod by som určite nešiel. Radšej 120cm to by bolo lepšie. Dufam že nepočítaš s DIGI kartou do FERGUSONA lebo to Ti nepôjde.
 
 
Celkový počet reakcí: 11 / zobrazují se: 1 ... 11

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist