Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 24.04.2024 - 04:36:56 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

PremiumX
škube obraz  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
23.10.2007 01:59 • ® Rendy
zdravim chlapi pomozte mi mam takovej problem s premium x 7100pgu a s hornet xsc-520anv....škube se mi obraz ale jenom na cslinku zkoušel jsem i gital.....ale nende to...ještě nedávno to chodilo dobře...prý by pomohlo přehrát firmware...ale nevim jak...a kde ho stáhnout....dík za rady...
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
RE:Premium X škube obraz  
26.10.2007 22:22 • ® martin.sat
Musíš se vrátit ke starším verzím SW např 2.31 a např.použít interní čtečku,ale nepojede ti nic jiného!.Přečti si zpětně diskuzi nebo origo diskuzi na Premium x forum tam je to rozebrané.
 
 
 
Premium X škube obraz  
25.10.2007 13:12 • ® sono
Mám Premium X 7100PGU a FW 2.58 a universální čtečka emulace a nejede mi to od doby kdy byla úprava na blokaci emu pro karty TaT a Slovlink tak nevím co stím
 
 
 
hmm..předtím jsem mel pujcenou crypt kartu do  
24.10.2007 22:09 • ® Rendy
hmm..předtím jsem mel pujcenou crypt kartu do CI....ale nejakej starsi model...na tu mi to taky neslo vůbec...ale pak sem si pujcil novejsi a na tu to jelo dez problemu....ale nechce se mi jí kupovat,myslim že to musí jít nejak vyřešit....
 
 
 
Premium X škube obraz  
24.10.2007 12:59 • ® sono
Hele mám stejný problém originál kartu a mám v modulu Crypto a čtečka mi nejede vůbec i když tam dám kartu kterou vyndám z modulu.Mám Premium X 7100PGU
 
 
 
v premium HW1.0 soft 2.27 (6,3,2) 1,05když jsem si  
24.10.2007 00:03 • ® Rendy
v premium HW1.0 soft 2.27 (6,3,2) 1,05
když jsem si pujčil crypt kartu do CI slotu...tak to šlo bezvadně...i v hornetu...nechodí mi to od ty dody kdy prestaly fungovat opos karty....
 
 
 
škube obraz  
23.10.2007 20:59 • ® martin.sat
jak dlouho ti to nejede a co za FW,tam máš a interní čtečka jede nebo tam máš něco jiného
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist