Spravodajstvo TV info Škola TV program Firmy Bazár Diskusia

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitná a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Piatok • 19.04.2024 - 05:11:28 satCentrum nájdete aj na:      
včera nové Témy/Reakcie: 0/0           dnes nové Témy/Reakcie: 0/0 Nastav farbu


Upozornenie
Zvýrazňovanie nových príspevkov od poslednej návštevy je dostupné už len pre prihlásených používateľov
Pravidlá diskusie na serveri satCentrum

 

TOP témy



 

Téma z archívu

Iné
Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium  
Vytvorenie novej témy
search Vyhľadávanie

print Verzia pre tlač
15.06.2008 14:17 • ® kobra1881
Ahojte ja som tu novy a chcel by som sa vas spitat ci by niekto nevedel poradit. Mam primac Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium a chcel by som davat tie kody na DIGI TV ale kde ich mam dat, a ako tak kto to vie z tim primacom tak nech odpice alebo napise my na moju majlovu stranku: jozef8@centrum.sk prosim pomozte!!!!!
<< nasledujúca (novšia) téma predchádzajúca (staršia) téma >>

¤   Počet reakcií k tejto diskusnej téme: 3   ¤
Reakcie (najnovšie sú hore): 1 / 1

 
ma niekto primač Golden InterStar DSR-7800 CrCi  
15.06.2008 18:44 • ® kobra1881
ma niekto primač Golden InterStar DSR-7800 CrCi Premium a ako donho sa vkladaju kody napriklad na DIGI TV prosim napiste bo ja som tu novy a nechapem tomu tak keby bol niekto taky dobry a napisal my krok za krokom ako na to!!! napisle
 
 
 
a estes sa chcem spitat ci to nieje dajake take  
15.06.2008 14:33 • ® kobra1881
a estes sa chcem spitat ci to nieje dajake take cislo ako pri Openboxe je 1117 a dostanem sa do servisneho menu a na Goldenoch to tak je?????? a ked hej tak nepiste to cislo :D :)
 
 
 
soft pro všechny Goldeny  
15.06.2008 14:28 • ® milada25
nové firmware, keys + programové vybavení na všechny typy Golden Interstar najdeš tady: http://freesatelit.fateback.com
 
 
Celkový počet reakcii: 3 / vypisujú sa: 1 ... 3

|<«1»>|



¤ Napíšte nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránok ¤ Cookies nastavenia ¤
Všetky práva vyhradené! - COM, Banská Bystrica & VHR, Kvasice - All rights reserved! TOPlist