Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 07.06.2026 - 10:52:11 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
a zaciname  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
14.02.2009 14:24 • ® maros1111
...zdravim vas..som uplny zaciatocnik... mam opensat 7000 a kde ako si mam nan nahrat soft. vopred dakujem!!!
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 18   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
sat.Thor  
30.08.2009 20:06 • ® kalafuna
Mam sat.Thor konverktor PS-1500 nelegalni nemohu ho naladit.Je potreba stahnout softver na jake inter.adrese to stahnu.Poradte
 
 
 
pre alonza  
19.02.2009 16:13 • ® oasis26
mozes mi prosim ta napisat aj navod do humaxu 5400? mam tam soft hot 10.4 aj gold kartu a neide mi to....ale napriklad orf mi ide aj mediatech na amose...dakujem
 
 
 
....VSETKYM VDAKA!!!! uz to slape!!! ALONZO ma  
15.02.2009 15:26 • ® maros1111
....VSETKYM VDAKA!!!! uz to slape!!! ALONZO ma navigoval cez skype.. hlavu dole.. poklona!!! sam by som to este asi len teraz
skumal kde zacat..a co instalovat.. a... padam si v klude pozriet nejaky film!!!
 
 
 
RE.maros 1111  
15.02.2009 14:15 • ® letas
Odkiaľ si?Keby si býval na blízku nebolo by problém Ťa to naučiť.Dokiaľ niečo nedomrviš.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
alonzo  
15.02.2009 12:51 • ® maros1111
..tu je moj skype.. blacksaving. zavolaj mi. vopred vdaka!!!
 
 
 
maros1111  
15.02.2009 12:01 • hujer23
mal by si tam nahrať soft 5,14 ten nemá problém so samoprepisovaním key,potom len dopísať tie správne key a kukaš
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
A čo si čakal že tam budeš mať po prehratí  
15.02.2009 11:48 • ® alonzo
A čo si čakal že tam budeš mať po prehratí fw???Teraz si vybereš/označíš/ "češtinu"nabehne MENU-INSTALACE-HLEDA SE SLUŽBA atď.-veď nemáš v prijímači ešte setting-potom zadáš klúče a až potom pozeráš-to je na dlhšie vysvetľovanie-pre by bolo dobre ak máš ten SKYPE-napíš ho-inak dík za to pivo :D
 
 
 
..panove vdaka.... trosku som sa s tym hral...  
15.02.2009 11:14 • ® maros1111
..panove vdaka.... trosku som sa s tym hral... neslo to.. tak som tam dal tovarenske nastavenie... vsetko to zmyzlo.. a uz sa dostanem len do menu satelitu.. ak ho zapnem,,,su tam len nastavenia jazykov.. a menu... inak instalovat tam ide dal som tam zase 5.34 soft.. ale stale som len v jazykoch, a v menu... uz si davam pauzu.. idem si kupit cigarety! a vam vsetkym dakujem!!! a v bare vam beriem vsetkym pivo za rady!!! vdaka... !!!!
 
 
 
Ešte som zabudol na jednu vec-nie som si istý,ale  
15.02.2009 10:54 • ® alonzo
Ešte som zabudol na jednu vec-nie som si istý,ale radšej to skontroluj-na DO stlač MENU-naťukaj 1117-a úplne dole nájdeš EMULACE-musíš ju šipkami na DO dať do polohy ZAPNUTA-ak by si mal nejaké nejasnosti daj SKYPE na teba poriešime to :good:
 
 
 
Pravdepodobne nebudeš mať ani potrebné keys,tak tu  
15.02.2009 10:08 • ® alonzo
Pravdepodobne nebudeš mať ani potrebné keys,tak tu sú až si to užiješ:
Digi TV - ID 21 11 /1°W/
00: B8 49 1F DF 00 C6 18 A1
10: 55 35 0F 47 34 9E 7B 04 :good:
 
 
 
Takže teraz máš Openbox-x800,nechce sa mi to  
15.02.2009 10:05 • ® alonzo
Takže teraz máš Openbox-x800,nechce sa mi to popisovať tak len skopírujem z návodu,možno to poslúži ďalším začiatočníkom:
Ako zmeniť ručne cez DO priamo v Openboxe požadovaný kľúč = Ak napr.chceme zmeniť kľúč 00 na Digi Tv
Na DO stlačiť Menu –> 1117 –> Šípkou dole sa presunúť na Nagravision -> potvrdiť OK –> šípkou dole sa presunúť na ID 2111 –> šípkou vpravo sa dostaneme ku kľúčom. Šípkami hore/dole sa presunieme na riadok, ktorý začína 00 a stlačíme červené tlačítko na DO (Upravit). V otvorenom okne sa pohybujeme šípkami vpravo/vľavo a zmeny kľúčov robíme šípkami hore/dole.
Pozor!!! Začiatočnú dvojicu 00 nemeníme /ID kľúča/. Po zmene riadku potvrdíme OK na DO a presunieme sa na riadok 10 (druhá polovica kľúča) a postup zopakujeme pre druhú polovicu kľúča (druhých 8 párov).
Nakoniec odídeme z kódovacej tabuľky stlačením tlačítka Exit na DO.
V prípade, že sa tieto riadky nenachádzajú medzi kľúčmi, zeleným tlačítkom pridáme riadok a zmeníme ho opísaným spôsobom (začiatočnú dvojicu zmeníme na 00, resp. 10).
 
 
 
dal som tam but loader 1.00 softver je tam 5.45  
15.02.2009 09:25 • ® maros1111
dal som tam but loader 1.00 softver je tam 5.45 hardver z opem boxu x-800 posled.aktualizacia je 13.novembra 2008 dalej ako mam postupovat????
 
 
 
maros1111  
15.02.2009 06:20 • hujer23
najprv napíš čo si tam nahral aké verzie
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
hujer23  
14.02.2009 22:10 • ® maros1111
..mas pravdu... stale len zacinam!!! ci je to v pc.. alebo v niecom inom.. ale.. kto nerobi chybi... nic sa nenauci.. mam dobreho kamosa... ten robi aj tieto softvery.. volakedy si ku mne chodil z netu vsetko stahovat... a dnes sa dostal k peniazom.. a uz ma ani nepozna.. za 1500sk mi to chcel nakodovat. co uz..
..kazdy sme iny...
 
 
 
..VDAKA VAM VSETKYM!!! nejak sa mi to podarilo  
14.02.2009 21:59 • ® maros1111
..VDAKA VAM VSETKYM!!! nejak sa mi to podarilo nahrat cez all updater 1.00 instalacia sa aj dokoncila napisalo to ok. -- ale neslo to. neviem ci sa tam maju dat aj kody.. a ak ano.. tak neviem ako. otvori sa mi tabulka na cody.. a neviem kde to dat... proste je tam vela riadkov.. prosim help.. a navod.. vopred vdaka!!!
 
 
 
Zrejme asi nemusíš nič nahrávať,momentálne  
14.02.2009 17:32 • ® letas
Zrejme asi nemusíš nič nahrávať,momentálne distibuované opensaty a openboxy už majú patričny soft,stačí len zapnúť EMU a po pripade resetnuť klúče a samozrejne dať aktuálné klúče.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
1.Môžeš použiť fw do Openbox X8002.O Openboxoch je  
14.02.2009 16:21 • ® alonzo
1.Môžeš použiť fw do Openbox X800
2.O Openboxoch je toho dosť popísané,stači do Googla zadať Openbox,ale keď si začiatočník tak si stiahni odtialto návod:http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=20903099b79aa0800febb56089120021 :good: http://www.sat23.ic.cz/phpBB3/viewforum.php?f=27
 
 
 
® maros1111  
14.02.2009 14:59 • hujer23
začínať môžeš kolko chceš ale pokial nenapíšeš presný popis prímača tak budeš stále len začínať.
malá rada Opensat X 7000 CI (Openbox 820)
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 18

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist