| |
sat.Thor
|
|
| 30.08.2009 20:06 • ® kalafuna |
|
|
|
Mam sat.Thor konverktor PS-1500 nelegalni nemohu ho naladit.Je potreba stahnout softver na jake inter.adrese to stahnu.Poradte
Odpovědět
|
| |
| |
pre alonza
|
|
| 19.02.2009 16:13 • ® oasis26 |
|
|
|
mozes mi prosim ta napisat aj navod do humaxu 5400? mam tam soft hot 10.4 aj gold kartu a neide mi to....ale napriklad orf mi ide aj mediatech na amose...dakujem
Odpovědět
|
| |
| |
....VSETKYM VDAKA!!!! uz to slape!!! ALONZO ma
|
|
| 15.02.2009 15:26 • ® maros1111 |
|
|
|
....VSETKYM VDAKA!!!! uz to slape!!! ALONZO ma navigoval cez skype.. hlavu dole.. poklona!!! sam by som to este asi len teraz
skumal kde zacat..a co instalovat.. a... padam si v klude pozriet nejaky film!!!
Odpovědět
|
| |
| |
RE.maros 1111
|
|
| 15.02.2009 14:15 • ® letas |
|
|
Odkiaľ si?Keby si býval na blízku nebolo by problém Ťa to naučiť.Dokiaľ niečo nedomrviš. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
alonzo
|
|
| 15.02.2009 12:51 • ® maros1111 |
|
|
|
..tu je moj skype.. blacksaving. zavolaj mi. vopred vdaka!!!
Odpovědět
|
| |
| |
maros1111
|
|
15.02.2009 12:01 • hujer23 |
|
|
mal by si tam nahrať soft 5,14 ten nemá problém so samoprepisovaním key,potom len dopísať tie správne key a kukaš 4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
Odpovědět
|
| |
| |
A čo si čakal že tam budeš mať po prehratí
|
|
| 15.02.2009 11:48 • ® alonzo |
|
|
A čo si čakal že tam budeš mať po prehratí fw???Teraz si vybereš/označíš/ "češtinu"nabehne MENU-INSTALACE-HLEDA SE SLUŽBA atď.-veď nemáš v prijímači ešte setting-potom zadáš klúče a až potom pozeráš-to je na dlhšie vysvetľovanie-pre by bolo dobre ak máš ten SKYPE-napíš ho-inak dík za to pivo
Odpovědět
|
| |
| |
..panove vdaka.... trosku som sa s tym hral...
|
|
| 15.02.2009 11:14 • ® maros1111 |
|
|
|
..panove vdaka.... trosku som sa s tym hral... neslo to.. tak som tam dal tovarenske nastavenie... vsetko to zmyzlo.. a uz sa dostanem len do menu satelitu.. ak ho zapnem,,,su tam len nastavenia jazykov.. a menu... inak instalovat tam ide dal som tam zase 5.34 soft.. ale stale som len v jazykoch, a v menu... uz si davam pauzu.. idem si kupit cigarety! a vam vsetkym dakujem!!! a v bare vam beriem vsetkym pivo za rady!!! vdaka... !!!!
Odpovědět
|
| |
| |
Ešte som zabudol na jednu vec-nie som si istý,ale
|
|
| 15.02.2009 10:54 • ® alonzo |
|
|
Ešte som zabudol na jednu vec-nie som si istý,ale radšej to skontroluj-na DO stlač MENU-naťukaj 1117-a úplne dole nájdeš EMULACE-musíš ju šipkami na DO dať do polohy ZAPNUTA-ak by si mal nejaké nejasnosti daj SKYPE na teba poriešime to
Odpovědět
|
| |
| |
Pravdepodobne nebudeš mať ani potrebné keys,tak tu
|
|
| 15.02.2009 10:08 • ® alonzo |
|
|
Pravdepodobne nebudeš mať ani potrebné keys,tak tu sú až si to užiješ:
Digi TV - ID 21 11 /1°W/
00: B8 49 1F DF 00 C6 18 A1
10: 55 35 0F 47 34 9E 7B 04
Odpovědět
|
| |
| |
Takže teraz máš Openbox-x800,nechce sa mi to
|
|
| 15.02.2009 10:05 • ® alonzo |
|
|
|
Takže teraz máš Openbox-x800,nechce sa mi to popisovať tak len skopírujem z návodu,možno to poslúži ďalším začiatočníkom:
Ako zmeniť ručne cez DO priamo v Openboxe požadovaný kľúč = Ak napr.chceme zmeniť kľúč 00 na Digi Tv
Na DO stlačiť Menu –> 1117 –> Šípkou dole sa presunúť na Nagravision -> potvrdiť OK –> šípkou dole sa presunúť na ID 2111 –> šípkou vpravo sa dostaneme ku kľúčom. Šípkami hore/dole sa presunieme na riadok, ktorý začína 00 a stlačíme červené tlačítko na DO (Upravit). V otvorenom okne sa pohybujeme šípkami vpravo/vľavo a zmeny kľúčov robíme šípkami hore/dole.
Pozor!!! Začiatočnú dvojicu 00 nemeníme /ID kľúča/. Po zmene riadku potvrdíme OK na DO a presunieme sa na riadok 10 (druhá polovica kľúča) a postup zopakujeme pre druhú polovicu kľúča (druhých 8 párov).
Nakoniec odídeme z kódovacej tabuľky stlačením tlačítka Exit na DO.
V prípade, že sa tieto riadky nenachádzajú medzi kľúčmi, zeleným tlačítkom pridáme riadok a zmeníme ho opísaným spôsobom (začiatočnú dvojicu zmeníme na 00, resp. 10).
Odpovědět
|
| |
| |
dal som tam but loader 1.00 softver je tam 5.45
|
|
| 15.02.2009 09:25 • ® maros1111 |
|
|
|
dal som tam but loader 1.00 softver je tam 5.45 hardver z opem boxu x-800 posled.aktualizacia je 13.novembra 2008 dalej ako mam postupovat????
Odpovědět
|
| |
| |
maros1111
|
|
15.02.2009 06:20 • hujer23 |
|
|
najprv napíš čo si tam nahral aké verzie 4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
Odpovědět
|
| |
| |
hujer23
|
|
| 14.02.2009 22:10 • ® maros1111 |
|
|
|
..mas pravdu... stale len zacinam!!! ci je to v pc.. alebo v niecom inom.. ale.. kto nerobi chybi... nic sa nenauci.. mam dobreho kamosa... ten robi aj tieto softvery.. volakedy si ku mne chodil z netu vsetko stahovat... a dnes sa dostal k peniazom.. a uz ma ani nepozna.. za 1500sk mi to chcel nakodovat. co uz..
..kazdy sme iny...
Odpovědět
|
| |
| |
..VDAKA VAM VSETKYM!!! nejak sa mi to podarilo
|
|
| 14.02.2009 21:59 • ® maros1111 |
|
|
|
..VDAKA VAM VSETKYM!!! nejak sa mi to podarilo nahrat cez all updater 1.00 instalacia sa aj dokoncila napisalo to ok. -- ale neslo to. neviem ci sa tam maju dat aj kody.. a ak ano.. tak neviem ako. otvori sa mi tabulka na cody.. a neviem kde to dat... proste je tam vela riadkov.. prosim help.. a navod.. vopred vdaka!!!
Odpovědět
|
| |
| |
Zrejme asi nemusíš nič nahrávať,momentálne
|
|
| 14.02.2009 17:32 • ® letas |
|
|
Zrejme asi nemusíš nič nahrávať,momentálne distibuované opensaty a openboxy už majú patričny soft,stačí len zapnúť EMU a po pripade resetnuť klúče a samozrejne dať aktuálné klúče. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
1.Môžeš použiť fw do Openbox X8002.O Openboxoch je
|
|
| 14.02.2009 16:21 • ® alonzo |
|
|
1.Môžeš použiť fw do Openbox X800
2.O Openboxoch je toho dosť popísané,stači do Googla zadať Openbox,ale keď si začiatočník tak si stiahni odtialto návod:http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=20903099b79aa0800febb56089120021  http://www.sat23.ic.cz/phpBB3/viewforum.php?f=27
Odpovědět
|
| |
| |
® maros1111
|
|
14.02.2009 14:59 • hujer23 |
|
|
začínať môžeš kolko chceš ale pokial nenapíšeš presný popis prímača tak budeš stále len začínať.
malá rada Opensat X 7000 CI (Openbox 820) 4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 18 / zobrazují se: 1 ... 18