Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 07.06.2026 - 09:47:29 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
zdehima cakam na Tvoju radu  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
18.02.2009 06:14 • ® admonk
moj mail: greguska@pobox.sk tak mi porad co mam kupit dakujem
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 29   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 2

 
O p a t r n ě ! ! !  
18.02.2009 23:26 • ® sobol
O p a t r n ě ! ! !
 
 
 
sobol: dnes by to neslo musim sa venovat drahej   
18.02.2009 22:55 • ® admonk
sobol: dnes by to neslo musim sa venovat drahej :) poznate to nie? rastino7: este raz dakujem. dobru noc obom.
 
 
 
Pro rastino7Poslal jsem ti také e-mail - jak se ti  
18.02.2009 21:16 • ® sobol
Pro rastino7
Poslal jsem ti také e-mail - jak se ti u súseda ladí ?
Možná bych přes webkameru na Skype dokázal pomoci. Povedlo se mi to již ve více případech i do Anglie a jinde. Ale nemám tvé Skype jméno, jen e-mail, na který neodpovídáš. Má to znamenat, že pomoc ve skutečnosti nepotřebuješ ?
 
 
 
edisonsat@gmail.comTu mas mail na chlapa,co ponuka  
18.02.2009 21:09 • ® rastino7
edisonsat@gmail.com
Tu mas mail na chlapa,co ponuka nove kusy comagu HD za 149 Eur,je to o nieco menej nez ti ponukal Sobol z Ciech a zda sa,ze si zo Slovenska,tak tiez jednoduchsie
 
 
 
Tak co je s tebou admonk ?Bojíš se, nebo co ?  
18.02.2009 21:06 • ® sobol
Tak co je s tebou admonk ?
Bojíš se, nebo co ? Čekám na tvé Skype jméno ! Vyhledávač tě nenašel, na e-mail neodpovídáš a tady nebudeme zbytečně zaplňovat fórum...
Já mám LCD Philips 47 PFL 5603D + Topfield TF 7710 HDPVR 750 GB a příslušenství...
Dělej, nebo půjdu spát....
 
 
 
A proč ne hned ?  
18.02.2009 20:56 • ® sobol
A proč ne hned ?
 
 
 
sobolovi  
18.02.2009 20:54 • ® admonk
aky mas Ty satelit?
 
 
 
sprava prisla, a mala aj odist, len je nieco s  
18.02.2009 20:41 • ® admonk
sprava prisla, a mala aj odist, len je nieco s poboxom...ani ten mail na toho comaga som nemohol teraz poslat a ako sa rastino7 natrapil aby ho nasiel :) tymto zaroven vyjadrujem podakovanie...mam kameru aj skypko, tak v piatok to mozeme prebrat ak budes moct
 
 
 
Tak co admonk ?Dozvěděl jsi se víc, či nikoliv ?A  
18.02.2009 20:29 • ® sobol
Tak co admonk ?
Dozvěděl jsi se víc, či nikoliv ?
A nač máš ten e-mail ? Psal jsem ti....
 
 
 
Nebo :za cenu Octagona SF 918 HD si můžeme pořídit  
18.02.2009 20:26 • ® sobol
Nebo :
za cenu Octagona SF 918 HD si můžeme pořídit téměř dva Comagy SL 100 HD
Ale lze se na to podívat i jinak, např. takto :
Za jeden JEDNOTUNEROVÝ sat. přijímač Octagon SF 918 HD zaplatíme např. asi 8.390 Kč. (viz olmi.cz) (bez jakéhokoliv harddisku)
Za jeden DVOUTUNEROVÝ Vantage HD 8000S s velkým harddiskem 320 GB a zabudovaným větráčkem zaplatíme např. u TVdigitálně 15.990 Kč.
To znamená, že je ve skutečnosti Vantage podstatně levnější (nejméně o harddisk), než Octagon. A že přitom umí víc, nemusím zdůrazňovat, ale mohu ovšem kdykoliv doložit. Tedy ZATÍM toho umí víc...
 
 
 
veru vantage bol moj sen este za komancov  
18.02.2009 20:13 • ® admonk
veru vantage bol moj sen este za komancov :)
 
 
 
A zapomněl jsem dodat, že zprovoznění Octagonu SF  
18.02.2009 20:06 • ® sobol
A zapomněl jsem dodat, že zprovoznění Octagonu SF 918 přece již jen vyžaduje jistou zkušenost a běžný uživatel jej bez pomoci někoho zkušenějšího asi vůbec do chodu neuvede. Kdežto Comaga SL 100 HD zprovozní téměř každý, bez nutnosti speciálních znalostí a bez PC...
Já vím, pro vás zkušenější je to "úsměvné" konstatování, ale pro ty méně zkušené je to "VELKÁ NADĚJE", že konečně k tomu nebudou potřebovat cizí pomoc...a to může v mnoha případech rozhodnout, že ?
Tak ať se to podaří i vám všem, a k tomu hezký obraz ze zasypaného Valašského království (asi metr sněhu)...
 
 
 
tak to by nebol "ujo" Sobol,keby nespomenul  
18.02.2009 20:02 • ® rastino7
tak to by nebol "ujo" Sobol,keby nespomenul Vantage 8000.Myslim,ze by mu stacil aj Vantage 1100 za 250 Eur,alebo som nasiel comag za 154 Eur
http://www.satcentrum.sk/burza/?search&str=comag
 
 
 
Ale je pravda, že jak čas postoupil kupředu, tak i  
18.02.2009 19:55 • ® sobol
Ale je pravda, že jak čas postoupil kupředu, tak i u Octagonu SF 918 HD došlo ke značným vylepšením jeho firmware a zajisté by nebylo špatné vlastnit i např. tento přijímač. Je ovšem o dost dražší, než níže uvedený Comag SL 100 HD.
A když už jsme u těch vyšších cen,
tak pro admonk :
Víš, co vždy doporučuji, co bych si koupil já ? Můj názor se ani po víc něž půl roce nezměnil. Stále je, dle mého názoru, nejlepší Vantage HD 8000S !
A bude tak douho, dokud jej nějaký jiný stroj nepředčí. Až k tomu dojde, dám vědět....
Do té doby to bude platit, ať tyto mé názory bude na fórech někdo mazat, nebo ne.
 
 
 
A abych nezapomněl, funguje v něm i CI modul  
18.02.2009 19:42 • ® sobol
A abych nezapomněl, funguje v něm i CI modul Diablo 2.3 se vším, co dokáže. A že toho dokáže nejvíc, to jistě není třeba zdůrazňovat...
 
 
 
Comag SL 100 HD je stále k mání na internetu za  
18.02.2009 19:35 • ® sobol
Comag SL 100 HD je stále k mání na internetu za asi 4.590 Kč.
Což je, dle mého názoru, vzhledem k tomu, co dokáže, velmi dobrá cena - rozhodně nejnižší z mně známých HD přístrojů, které umí nahrávat BEZ PROBLÉMŮ na USB Flash disk, atd... - viz můj starší příspěvek na toto téma... Jeho cena se v posledních několika týdnech nezměnila, viz např. zde, ale i jinde :
http://www.elektro-partner.cz/hdtv-satelitni-prijimac-comag-sl100hd-comsl100hd/obchod/
Mimo jiné má u nahrávek možnost zviditelnit "časovou lištu" a po ní se pohybovat i skoky a samozřejmě i různými rychlostmi tam i zpět 2x. 4x, 8x, 16x a 24x.
Je malý (až malinkatý) a dokonce i krásný (aspoň mně se velice líbí), téměř nehřeje a hlavně FUNGUJE. Řekl bych, že pro běžné uživatele je to nejlepší a nejlevnější řešení - jak jsem již uvedl, hlavně bez problémů FUNGUJE !
Jak je to s připojením USB Flash disku s nahrávkou k PC, nevím.
 
 
 
noo a uz sa nic nedozviem  
18.02.2009 19:25 • ® admonk
noo a uz sa nic nedozviem
 
 
 
no tak uz je za 130  
18.02.2009 19:22 • ® rastino7
no tak uz je za 130
http://www.hdtv-pro.de/shop/hdtv-receiver/comag/
 
 
 
pre:rastino  
18.02.2009 19:02 • ® zdehima
Comag SL 100hd za 99 Euro nezoženieš už ani v Nemecku !
 
 
 
myslis ze ked ho kupim v nemecku tak tam bude  
18.02.2009 16:09 • ® admonk
myslis ze ked ho kupim v nemecku tak tam bude ceske menu?
 
 
Celkový počet reakcí: 29 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«12»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist