Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
09:37:04
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
Digi TV
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Přijímače a technika
CA MODUL DIABLO CAM
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
27.02.2009 15:35 • ® jozefb
prosím poraďte mi, ako odblokovať DIABLO. Všetky programy v module sú zakódované. Ďakujem.
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
2
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
(sobol)píšte mi na e-mailovú adresu
02.03.2009 15:28 • ® jozefb
(sobol)
píšte mi na e-mailovú adresu JozefBobocky@zoznam.sk
Ďakujem.
Odpovědět
Máš Skype ?
27.02.2009 19:36 • ® sobol
Máš Skype ?
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 2 / zobrazují se: 1 ... 2
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!