Zpravodajství
TV info
Škola
TV program
Firmy
Bazar
Diskuse
Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
Neděle
• 07.06.2026 -
10:53:21
satCentrum najdete také na:
včera
nové Téma/Reakce:
0/0
dnes
nové Téma/Reakce:
0/0
Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy
je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum
TOP témata
Uživatel:
Nepřihlášený
Přihlášení
Registrace
Téma z archivu
Úvodní stránka
Televizní stanice a jejich program
Radio stanice a jejich program
Skylink
freeSAT by UPC Direct
Jiná placená televize
CZ/SK stanice
Zahraniční stanice
Radio stanice
Přijímače a technika
Satelitní internet
C pásmo (3,4 - 4,2 GHz)
Ka pásmo (18,2 - 22,2 GHz)
DVB-T
Analogový rozhlas AM/FM
Digitální rozhlas DAB/DRM
Kabelová TV a IPTV
Jiné
Satelitní stanice a družice
PremiumX
Technika - Škola
Komentáře
Digi TV
ako napisat kody - help me pliz
Vytvoření nového tématu
Vyhledávání
Verze pro tisk
27.02.2009 17:46 • ® drahosko
cauta, prosim vas vie mi niekto poradit ako mam napisat kody?viem ze treba stlacit instalacia...hlada sa sluzba...a neviem ako dalej...tam treba nieco zmacknut a zadat kod samizda ale neviem aky a co zmacknut aby som tam vlozil tie kody...diky moc
<< následující (novější) téma
předchozí (starší) téma >>
¤ Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu:
1
¤
Reakce
(nejnovější jsou nahoře):
1
/ 1
nepovedal si taku bezcennu inforaciu aky mas
27.02.2009 18:31 • ® jopo166
nepovedal si taku bezcennu inforaciu aky mas prijimac???
Odpovědět
Celkový počet reakcí: 1 / zobrazují se: 1 ... 1
|<
«
1
»
>|
¤
Napište nám
¤
Reklama
¤
Mapa stránek
¤
Cookies nastavení
¤
Všechna práva vyhrazena! -
VHR
, Kvasice &
COM
, Banská Bystrica - All rights reserved!