Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 14:41:23 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Přijímače a technika
POMOC SOM AMATER  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.02.2009 20:43 • ® cabapito
ahojte ma dakto kody na OPENBOX 810 :o
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 7   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
veru nedá  
01.03.2009 20:05 • ® Emil Marko
dido má bohužiaľ pravdu, nedá sa to
 
 
 
dido11419  
01.03.2009 16:27 • ® GOrDan.88
ze vraj neda...
 
 
 
zdravim napisal by my niekto ako sa pisu kody na  
01.03.2009 14:09 • ® dido11419
zdravim napisal by my niekto ako sa pisu kody na HUMAX cr-fox?? alebo da sa to na nom vlastne??
 
 
 
Vskutku jsi velký amatér, když se na tohle ptáš a  
28.02.2009 22:59 • ® sobol
Vskutku jsi velký amatér, když se na tohle ptáš a přitom odpovědí je všude kolem tebe celá hora, stačí jen zalistovat...
 
 
 
pre tvoj su 100 percentne od vcera funkcne z820  
28.02.2009 21:24 • ® jopo166
pre tvoj su 100 percentne od vcera funkcne z820
 
 
 
Kódy sú pre každý prijimač rovnaké.  
28.02.2009 21:14 • ® letas
Kódy sú pre každý prijimač rovnaké.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
KAZDY LEN SI ICH STACI PRECITAT NAPRIKLAD VTEME  
28.02.2009 20:58 • ® jopo166
KAZDY LEN SI ICH STACI PRECITAT NAPRIKLAD VTEME OPENBOX 770
 
 
Celkový počet reakcí: 7 / zobrazují se: 1 ... 7

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist