| |
tak to ovladam,tieto veci viem.
|
|
| 03.03.2009 22:04 • ® fofotv |
|
|
|
tak to ovladam,tieto veci viem.
Odpovědět
|
| |
| |
To viem,že máš parabolu,ale nadstaviť ten Intelsat
|
|
| 03.03.2009 22:02 • ® letas |
|
|
To viem,že máš parabolu,ale nadstaviť ten Intelsat 1002,aby si to mohol pozerať. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
Parabolu mi netreba,to uz
|
|
| 03.03.2009 21:49 • ® fofotv |
|
|
|
Parabolu mi netreba,to uz mam.
http://www.aerial.sk/eshop/index.php
Odpovědět
|
| |
| |
Tá redukcia nestojí 2 eura,ale o niečo viac,k tomu
|
|
| 03.03.2009 21:35 • ® letas |
|
|
Tá redukcia nestojí 2 eura,ale o niečo viac,k tomu krížený kabel 232,ten možno pri troche šťastia kúpiš za 3 eura.Keby si to bol poslal trebárs aj poštou už by si to mohol mať aj naspäť.Ale parabola,tá sa nedá nadstaviť a poslať poštou,to si musíš nadstaviť sám,alebo si to dať niekomu urobiť. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
A zase to nieje az take zlozite,ak si viem
|
|
| 03.03.2009 21:18 • ® fofotv |
|
|
|
A zase to nieje az take zlozite,ak si viem nainstalovat kadejake programi,ktore su v Danskom,alebo anglickom jazyku,tak toto bude malickost.
Rad sa hram s PC
Odpovědět
|
| |
| |
No dal by som to niekomu urobyt,keby tu v
|
|
| 03.03.2009 21:16 • ® fofotv |
|
|
|
No dal by som to niekomu urobyt,keby tu v Trebisove niekto taketo robyl,alebo niekto v BB
Odpovědět
|
| |
| |
to: fofotv - nič v zlom
|
|
| 03.03.2009 21:11 • ® Emil Marko |
|
|
|
nechcem sa Ťa nejako dotknúť,sledujem túto Tvoju "ťažkú púť" už niekoľko dní. Zdá sa, že Ti je táto oblasť celkom cudzia (ja som tiež len amatér). Možno by si mal predsa len dať na radu, čo Ti dal letas, daj si to niekomu urobiť.
P.S. budem rád, ak sa tu pochváliš, že Ti to ide
Odpovědět
|
| |
| |
kabel ma vyjde do 2 eur,len to potrva,kedy to
|
|
| 03.03.2009 21:05 • ® fofotv |
|
|
|
kabel ma vyjde do 2 eur,len to potrva,kedy to dojde.Uz teraz je neskoro
Odpovědět
|
| |
| |
no len nepoznam nikoho okolo,kto by to robyl
|
|
| 03.03.2009 21:03 • ® fofotv |
|
|
|
no len nepoznam nikoho okolo,kto by to robyl
Odpovědět
|
| |
| |
Ako píšem potrebuješ origoš redukciu,ale už som Ti
|
|
| 03.03.2009 20:53 • ® letas |
|
|
Ako píšem potrebuješ origoš redukciu,ale už som Ti radil minule daj si to niekomu urobiť,vyjde Ťa to lacnejšie,ako kupovať k tomu všetko potrebné. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
poskladat ten kabel z 2 kusov sa neda?
|
|
| 03.03.2009 20:31 • ® fofotv |
|
|
|
poskladat ten kabel z 2 kusov sa neda?
Odpovědět
|
| |
| |
Potrebuješ redukciu USB na RS 232.
|
|
| 03.03.2009 20:28 • ® letas |
|
|
Potrebuješ redukciu USB na RS 232. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
Letas mam dalsi problem.Kabel rs 232 je na
|
|
| 03.03.2009 19:50 • ® fofotv |
|
|
|
Letas mam dalsi problem.Kabel rs 232 je na obydvochc koncoch rovnaky,koncovka mi pasuje do Priimaca ale do PC nie. NMoze to byt aj kabel s inou koncoukou napr USB alebo ako je na internet?
A dalsia vec,ze som nasiel na openbox-fore kopu softou,ale neviem ktory tam treba
Odpovědět
|
| |
| |
To je ešte kúsok ďalej-okres Prievidza.
|
|
| 02.03.2009 14:36 • ® letas |
|
|
To je ešte kúsok ďalej-okres Prievidza. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
LETAS odkial si?Chodim casto do BB,ak si niekde
|
|
| 02.03.2009 14:33 • ® fofotv |
|
|
|
LETAS odkial si?
Chodim casto do BB,ak si niekde tam,tak sa mozme dohodnut
Odpovědět
|
| |
| |
Nové opensaty rady 7000 a 7700 sú už openboxy.
|
|
| 02.03.2009 14:01 • ® letas |
|
|
Nové opensaty rady 7000 a 7700 sú už openboxy. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
On má starý opensat,ktorý nie je prerobený na
|
|
| 02.03.2009 14:00 • ® letas |
|
|
On má starý opensat,ktorý nie je prerobený na openbox,tak tam môže dať iba soft do opensatu z 28.10. 2007.radím nešpekulovať,neviem ako v Košiciach,ale keby si tu bol po ruke tak Ti to spravím aj so softom za pár šupov. Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Odpovědět
|
| |
| |
citam,ze 7700x moze aktualizovat soft aj cez
|
|
| 02.03.2009 13:04 • ® fofotv |
|
|
|
citam,ze 7700x moze aktualizovat soft aj cez satelit,ale mne to nejde.
Dakujem za info
Odpovědět
|
| |
| |
Jak vyplývá z diskuse na níže uvedené adrese, do
|
|
| 02.03.2009 03:32 • ® sobol |
|
|
|
Jak vyplývá z diskuse na níže uvedené adrese, do Opensat 7700 prý pasuje firmware pro Openbox 810. :
http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=72&t=3171
Pro Openboxy jsou i návody, jak zadávat klíče přes DO, např. zde :
http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=143
Stačí ? Nestačí ?
Kdybys více četl, nemusel by jsi se na tyhle jednoduché maličkosti, které se dají snadno nalézt, vůbec ptát.
Jo, tam se asi budeš muset také zaregistrovat...
Odpovědět
|
| |
| |
Este som zabudol.Openbox a Opensat je to iste?
|
|
| 01.03.2009 19:20 • ® fofotv |
|
|
|
Este som zabudol.Openbox a Opensat je to iste? Neviem aky soft mam zhanat.Co do toho pasuje?
Odpovědět
|
| |
Celkový počet reakcí: 42 / zobrazují se: 1 ... 20