Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 10.06.2026 - 14:18:16 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
Opensat 7700x  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
28.02.2009 21:57 • ® fofotv
Mam tento priimac a chcel by som vediet co potrebujem prerobyt aby som na tom mohol sledovat Digi?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 42   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 3

 
tak to ovladam,tieto veci viem.  
03.03.2009 22:04 • ® fofotv
tak to ovladam,tieto veci viem.
 
 
 
To viem,že máš parabolu,ale nadstaviť ten Intelsat  
03.03.2009 22:02 • ® letas
To viem,že máš parabolu,ale nadstaviť ten Intelsat 1002,aby si to mohol pozerať.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Parabolu mi netreba,to uz  
03.03.2009 21:49 • ® fofotv
Parabolu mi netreba,to uz mam.
http://www.aerial.sk/eshop/index.php
 
 
 
Tá redukcia nestojí 2 eura,ale o niečo viac,k tomu  
03.03.2009 21:35 • ® letas
Tá redukcia nestojí 2 eura,ale o niečo viac,k tomu krížený kabel 232,ten možno pri troche šťastia kúpiš za 3 eura.Keby si to bol poslal trebárs aj poštou už by si to mohol mať aj naspäť.Ale parabola,tá sa nedá nadstaviť a poslať poštou,to si musíš nadstaviť sám,alebo si to dať niekomu urobiť.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
A zase to nieje az take zlozite,ak si viem  
03.03.2009 21:18 • ® fofotv
A zase to nieje az take zlozite,ak si viem nainstalovat kadejake programi,ktore su v Danskom,alebo anglickom jazyku,tak toto bude malickost.
Rad sa hram s PC
 
 
 
No dal by som to niekomu urobyt,keby tu v  
03.03.2009 21:16 • ® fofotv
No dal by som to niekomu urobyt,keby tu v Trebisove niekto taketo robyl,alebo niekto v BB
 
 
 
to: fofotv - nič v zlom  
03.03.2009 21:11 • ® Emil Marko
nechcem sa Ťa nejako dotknúť,sledujem túto Tvoju "ťažkú púť" už niekoľko dní. Zdá sa, že Ti je táto oblasť celkom cudzia (ja som tiež len amatér). Možno by si mal predsa len dať na radu, čo Ti dal letas, daj si to niekomu urobiť.
P.S. budem rád, ak sa tu pochváliš, že Ti to ide
 
 
 
kabel ma vyjde do 2 eur,len to potrva,kedy to  
03.03.2009 21:05 • ® fofotv
kabel ma vyjde do 2 eur,len to potrva,kedy to dojde.Uz teraz je neskoro
 
 
 
no len nepoznam nikoho okolo,kto by to robyl  
03.03.2009 21:03 • ® fofotv
no len nepoznam nikoho okolo,kto by to robyl
 
 
 
Ako píšem potrebuješ origoš redukciu,ale už som Ti  
03.03.2009 20:53 • ® letas
Ako píšem potrebuješ origoš redukciu,ale už som Ti radil minule daj si to niekomu urobiť,vyjde Ťa to lacnejšie,ako kupovať k tomu všetko potrebné.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
poskladat ten kabel z 2 kusov sa neda?  
03.03.2009 20:31 • ® fofotv
poskladat ten kabel z 2 kusov sa neda?
 
 
 
Potrebuješ redukciu USB na RS 232.  
03.03.2009 20:28 • ® letas
Potrebuješ redukciu USB na RS 232.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
Letas mam dalsi problem.Kabel rs 232 je na  
03.03.2009 19:50 • ® fofotv
Letas mam dalsi problem.Kabel rs 232 je na obydvochc koncoch rovnaky,koncovka mi pasuje do Priimaca ale do PC nie. NMoze to byt aj kabel s inou koncoukou napr USB alebo ako je na internet?
A dalsia vec,ze som nasiel na openbox-fore kopu softou,ale neviem ktory tam treba
 
 
 
To je ešte kúsok ďalej-okres Prievidza.  
02.03.2009 14:36 • ® letas
To je ešte kúsok ďalej-okres Prievidza.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
LETAS odkial si?Chodim casto do BB,ak si niekde  
02.03.2009 14:33 • ® fofotv
LETAS odkial si?
Chodim casto do BB,ak si niekde tam,tak sa mozme dohodnut
 
 
 
Nové opensaty rady 7000 a 7700 sú už openboxy.  
02.03.2009 14:01 • ® letas
Nové opensaty rady 7000 a 7700 sú už openboxy.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
On má starý opensat,ktorý nie je prerobený na  
02.03.2009 14:00 • ® letas
On má starý opensat,ktorý nie je prerobený na openbox,tak tam môže dať iba soft do opensatu z 28.10. 2007.radím nešpekulovať,neviem ako v Košiciach,ale keby si tu bol po ruke tak Ti to spravím aj so softom za pár šupov.
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
citam,ze 7700x moze aktualizovat soft aj cez  
02.03.2009 13:04 • ® fofotv
citam,ze 7700x moze aktualizovat soft aj cez satelit,ale mne to nejde.
Dakujem za info
 
 
 
Jak vyplývá z diskuse na níže uvedené adrese, do  
02.03.2009 03:32 • ® sobol
Jak vyplývá z diskuse na níže uvedené adrese, do Opensat 7700 prý pasuje firmware pro Openbox 810. :
http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=72&t=3171
Pro Openboxy jsou i návody, jak zadávat klíče přes DO, např. zde :
http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=12&t=143
Stačí ? Nestačí ?
Kdybys více četl, nemusel by jsi se na tyhle jednoduché maličkosti, které se dají snadno nalézt, vůbec ptát.
Jo, tam se asi budeš muset také zaregistrovat...
 
 
 
Este som zabudol.Openbox a Opensat je to iste?  
01.03.2009 19:20 • ® fofotv
Este som zabudol.Openbox a Opensat je to iste? Neviem aky soft mam zhanat.Co do toho pasuje?
 
 
Celkový počet reakcí: 42 / zobrazují se: 1 ... 20

|<«123»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist