Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 07.06.2026 - 10:41:03 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

CZ/SK stanice
kody kody  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
02.03.2009 18:52 • ® lacokov
cdsobry vecer chcel by som poznat kod na odblokovanie stv3.dakujem.so sportom za mier
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 5   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
PIETROSII  
02.03.2009 21:24 • hujer23
na tvoj prímač jedine origo karta.
4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28,5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.
 
 
 
POTŘEBUJI KODY K HUMAX DIGI+IV  
02.03.2009 21:19 • ® PIETROSII
MOC PROSÍÍÍM
 
 
 
Čo Ti k tomu bráni?Keď to odblokovalo pár  
02.03.2009 19:49 • ® letas
Čo Ti k tomu bráni?Keď to odblokovalo pár stotisíc,tak to môžeš aj Ty. :)
Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
 
 
 
to sa neda odkodovat lebo je to N3 a do este nikto  
02.03.2009 19:31 • ® jopo166
to sa neda odkodovat lebo je to N3 a do este nikto neodkodoval dokonca ani v slovlinku si s odkodovanim nevedia rady
 
 
 
kody kody  
02.03.2009 19:30 • ® smscz
asi jedině se Skylinkem za mier:)
5/4W, 1W, 5E, 9/10E, 13E, 19E2, 23E5, 28E5, 45E, SkL Sk ICE, SkL Cz IRD, Optibox Anaconda Plus
 
 
Celkový počet reakcí: 5 / zobrazují se: 1 ... 5

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist