Dobry den, kupil som si OPENSAT 3000 CR PVR a nahradil som ho za starsi openbox kde stacilo zadat kody do menu pri zadani 1117 a tam to bolo. Avsak prosim Vas ako zadat kody sem? A co som uz cital iste navody, ak by som preinstaloval soft na OPENBOX, nezrusili by sa funkcie ktore su tu napr USB, HDD a podobne?
Vopred velmi dakujem za odpoved 
|