Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 07.06.2026 - 09:43:41 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

Digi TV
nejede digi -kody  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
21.09.2009 16:08 • ® bora
zdravim už druhý den mi nejede digi. mám poslední kod.klíče z 7.9.a zaplé emu a obrazovka je stále černá.Nevíte co se děje?
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 6   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
nemas tam nahodou uz vectku 5.43???mne to ties  
23.09.2009 20:54 • ® delviar
nemas tam nahodou uz vectku 5.43???mne to ties urobilo a musel som tie kody nahodit znova
 
 
 
maš tie kody  
23.09.2009 09:22 • ® regi46
Key 00-
Key 00- -- :D
:bad:
 
 
 
dal si vyčerpavajuce informacie, rady sa pohrnu   
22.09.2009 06:53 • ® par32
dal si vyčerpavajuce informacie, rady sa pohrnu :D :D :D ale zasadna otazka: maš tie kluče určite dobre a spravne poskladane?
 
 
 
To nevadí, jede přece Penthouse HD...  
21.09.2009 20:50 • ® sobol
To nevadí, jede přece Penthouse HD... ;)
 
 
 
zase upc my nejde a neviem kde je chyba ci mam  
21.09.2009 18:10 • ® jopo166
zase upc my nejde a neviem kde je chyba ci mam stary emulator ci co :D ;)
 
 
 
u mna ide ja pekne kukam  
21.09.2009 18:09 • ® jopo166
u mna ide ja pekne kukam :D
 
 
Celkový počet reakcí: 6 / zobrazují se: 1 ... 6

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist