Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 23.04.2024 - 21:30:35 satCentrum najdete také na:      
včera nové Téma/Reakce: 0/0           dnes nové Téma/Reakce: 0/0 Nastav barvu


Upozornění
Zvýrazňování nových příspěvků od poslední návštěvy je dostupné pouze pro přihlášené uživatele
Pravidla diskuse na serveru satCentrum

 

TOP témata



 

Téma z archivu

DVB-T
Chem kúpiť Set-top box poaradte  
Vytvoření nového tématu
search Vyhledávání

print Verze pro tisk
07.12.2009 14:54 • ® Dundee
Dobrý deň
mám v pláne ako vianočný darček kúpiť Set Top Box mojim rodičom, z niekoľkých dôvodov:
-existujúca anténna sústava neposkytuje dostatočne kvalitné programy (STV1 a STV2 OK ) české ČT1/2, Nova , Prima sú dosť nekvalitné resp. majú duchov.
-rodičia bývajú v blízkosti Trnavy, kde je v súčastnosti možné chytiť DBV-T MUX1 Českej televízie ( 29K - Kojál/Mikulov)
- od 1.1.2010 by mal byť v prevádzke aj slovenský MUX ( zdroj http://www.digimedia.sk/ ) na 66K resp. na 69K(Trenčín)
Čiže po novom roku by mohli mať v podstatne vyššej kvalite cca 8 programov
Chcem sa opýtať, či mám pri výbere SetTopBoxu zohľadniť, aby "box" obsahoval kódované v MPEG-2 alebo mám vyberať SetTopBox, ktorý bude schopný prijímať programy v MPEG-4, lebo zatiaľ nie je jasné, v akom formáte budú vysielať slovenské DBV-T.
Poprípade, ak má niekto "zaručené" správy o systéme kódovanie, nech ich prezradí
s pozdravom zostáva db
<< následující (novější) téma předchozí (starší) téma >>

¤   Počet reakcí k tomuto diskusnímu tématu: 4   ¤
Reakce (nejnovější jsou nahoře): 1 / 1

 
Neviem, či pomôžem, ale mám zákazníka, ktorý  
12.12.2009 09:23 • ® oscilator
Neviem, či pomôžem, ale mám zákazníka, ktorý unáhlene kúpil súpravu pre dva prijímače (multiroom) a jeho byt v paneláku je orientovaný na sever, takže so zlavou predáva tento nový nemontovaný komplet.
 
 
 
Dundee  
08.12.2009 10:07 • ® EMO
Predavači tvrdia, že ten TV ktorý má MPEG 4 chytá aj v MPEG 2. Opačne nie. Sony 32W5800 by mal pracovať v oboch kompresných normách.
Ešte kvalitnejší je Sony Z5800, ktorý má obnovovaciu frekvenciu až 200 Hz oproti W 5800, ktorý má len 100 Hz. Vyrába sa však len vo veľkosti obrazovky 40 a viac palcov.
 
 
 
ak chceš kúpiť  
07.12.2009 20:38 • ® ado6020
SetTopBox, ktorý bude schopný prijímať programy v MPEG-4,tak samostatne sa ešte neoplatí a u nás som ho nevidel predávať iba v madarsku. Toto je najlepšie riešenie Sony LCD TV Bravia KDL-32W5800 Integrovaný DVB-T (digitálny terestriálny) DVB-C (digitálny káblový), DVB-S2 (satelitný) a analógový tuner
 
 
 
kup im novy TV,lcd samsung,jednoznacne budeme v  
07.12.2009 17:06 • ® JohnCena
kup im novy TV,lcd samsung:good:,jednoznacne budeme v mpeg2,aj mpeg4,
Azbox Premium HD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 Hd Pvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
 
 
Celkový počet reakcí: 4 / zobrazují se: 1 ... 4

|<«1»>|



¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist